Köşe Koltuk Dekorasyon Fikirleri

Köşe Koltuk Dekorasyon Fikirleri
10 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

Salonun en iyi uyumunu sağlayan her dekorasyona her tarzda olan toplanacak durumda olmaktadır. Köşe koltuklarının en kötü sonuçlarının ihtimalinin olmamasıdır. Düzenli olmayan parçalarda en etkili olanlardır. Köşe koltuk dekorasyon fikirleri ortamı ferah ve rahat göstermektedir. Koltuk altına halıların gelmesi, kullanılan takımların geniş olması ile sağlanmaktadır.

1. Modern, sade, ferah

Köşeli ev dekorasyonu köşe takım modellerinin kişiler tarafından daha sıkça kullanılması sizlere rahatlık katmaktadır. Ama normal olan takımlar da ise   daha fazla kişinin sığması için üçlü koltuk, ikili koltuk, tekli koltuk olması gerekmektedir. Oturma odası için gözlerde görünmesi gereken takımlar yer almalıdır. Köşe koltukları tv izlerken kullanılması çok rahat olmaktadır.

2. İki köşeli devasa koltuk

İki köşeye sığabilecek oturma gruplarının olması u koltuk ile her iki ucunun sırtı olmadan bir kısım uzanarak televizyon izlemek için en çok tercih edilen konulardır. Köşe koltuk dekorasyon fikirleri mesela bej renginde köşe takımı ile, kahverengi ve turuncu olan kırlentler ile düzen sağlanmış olur. Ortama daha sıcak ve samimi olan renkleri katmıştır.

3. Küçük alanlar için küçük köşe takımları

Küçük evlere dekorlar mobilya parçaları ile köşelere yerleştirilmiştir. Küçük evler için en ideal takımlardan olup  azla alan kaplamamaktadırlar. Kullanışlı köşe koltuk konforu, şıklığı ifade etmektedirler. Tekli koltuklar ve kombine edilecek olan köşe takımlarının değişik olan renklere ve modellerine uygun olmalıdır.

4. Modern ve şık

Köşe koltuk yönü değiştirme sadeliğin, zarifliğin ve süet kumaş türünün çok şık olan konfor ile kullanılmalıdır. Açık olan mutfaklara ve köşe takımlarına sırtımızı dayayacak alanlara yer verilmelidir.  Kızıl olan tonları ise halı, sehpa ve kanepe işlevini yerine getirmektedir.

5. Rustik bir mekan, uyumlu bir köşe takım

Az işlenecek olan ve ahşabı gösteren her tarza klasik olan dekorlara köşe koltuklara ve takımlarına modernlik sağlamaktadır. Köşe koltuk dekorasyon fikirleri rustik bir mekanı en güzel ve uyum içinde göstermektedir. Mesela, rustik tarza ahşabın kahverengi ile uyumu her  şekilde krem rengi köşe koltuklar ile kullanılmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git