Küçük Banyo Modelleri 2019

Küçük Banyo Modelleri 2019
16 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

Küçük banyo modelleri 2019 yılında da sadelik ve şıklıkları ile göz doldurmaya devam ediyor.  Genel olarak evlerin en küçük bölümü olarak inşa edilen banyolarda fonksiyonel ve ergonomik ürünler kullanarak evinizin değerine değer katabilirsiniz.

Banyo Önemlidir

Yapılan araştırmaya göre kiralanacak bir konutta ya da misafirliğe gidilen bir evde en çok dikkat edilen yerlerin başında banyo gelmektedir. Oluşturulacak olan banyo tasarımı evin ruhunu yansıtacak önemli noktalardan biridir. Küçük banyo modelleri 2019 yılında da kullanılan büyük aynalar ve dikkatli şekilde yapılacak aydınlatma ile çok daha ferah ve geniş bir hava kazanacaktır.

Ayna Kullanımı

Banyonuzun fiziksel özelliklerinin izin verdiği ölçüde kullanacağınız büyüklükteki aynalar ile daha geniş bir banyo havası yaratma imkanına sahipsiniz. Ayna üzerinde kullanacağınız doğru ve stratejik aydınlatma ile de banyonuz olduğundan çok daha geniş gözükecektir.

Aydınlatma Sistemi

Küçük banyo modelleri 2019 trendleri arasında yer alan diğer bir önemli noktada kullanılan aydınlatma sistemleridir. Evinizin diğer bölümlerinde de kullandığınız LED ampullere sahip aydınlatma sistemlerini banyonuzda da kullanabilirsiniz.  Özellikle ayna ve ayna çevresinde kullanacağınız aydınlatma ile banyonuzu daha geniş bir havaya sokabilirsiniz.

Renk Seçimi

Banyo dekorasyonu için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise zemin ve duvar rengidir. Mümkün olduğunca açık renklerin kullanılması gereken duvar ve zemin renkleri arasına katacağınız koyu ve kontrast renkler ile banyonuza hareket katabilirsiniz. Tamamı beyaz ya da açık renklerden oluşan bir banyo hastane görünümünden daha uzağa gidemeyecektir.

Banyo Modelleri

Banyo modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise banyonun fiziksel özelliklerine uygun seçilecek banyo dolabı, duşakabin, küvet ya da klozet takımıdır. Zevkinize göre seçeceğiniz banyo tasarımları ile banyonuzun fiziksel yapısı mutlaka uyumlu olmalıdır.

Zamansız tasarımlardan biri olan banyo küveti günümüzde de birçok banyoda kullanılmaktadır. Özellikle ayaklı küvetler son dönemde oldukça moda ve revaçta olan ürünlerden.

Duşakabinlerde ise kullanılan kalın ve koyu cam ağırlıklı modeller bu sene de oldukça moda. Batarya seçimi ve diğer aksesuarların seçimi de banyonuz için büyük önem taşır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git