Mobilya Dekorasyon

Küçük Kızlar İçin Harika Saç Modelleri 2021

18.10.2021
41
Küçük Kızlar İçin Harika Saç Modelleri 2021

Hiç şüphe yok ki tüm anneler küçük kız çocuklarının saçlarına değişik şekiller vermekten çok hoşlanırlar. Eğer sizde kızınızın saçlarına her zamankinden daha değişik modeller uygulamak istiyorsanız bu makalemiz sizin için çok yararlı olacak.

Örümcek Saç Örgüsü

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-1

Örümcek saç örgüsünü uygulamak biraz zahmetli olsa da kızınızın gözlerindeki mutluluğu okuduğunuzda tüm zahmetinize değdiğini hissedeceksiniz. Hazırladığınız örgüyü küçük boncuklarla ya da isterseniz renkli lastiklerle süsleyebilirsiniz. Bu modelin özelliği saçın sadece ön ve tepe bölümlerinin örülmesi. Saçın arka kısımları ise serbest bırakılıyor.

Özel Günler İçin Saç Modeli

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-2

Küçük kızların süslerine olan düşkünlüğünü herkes bilir. Özellikle de düğünlere ve çeşitli partilere gidecekleri zaman hem kıyafetlerine hem de saçlarına gösterdikleri titizlik artar. Sizde özel günlerde küçük kızınızı mutlu etmek için görselimizde göreceğiniz şekilde bir saç modeli hazırlayabilirsiniz. Hem kızınız hem de arkadaşları bu modele bayılacak.

Çapraz Örgülü Saç Modeli

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-3

Saçların tepe kısmından ve yanlardan örülmesiyle hazırlanan bu modelin arka kısmını ise atkuyruğu şeklinde toplayabilir ve pembe fiyonklu bir toka ile toplayabilirsiniz.

Burgulu Saç Modeli

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-4

Saçların yandan ayrılarak kalın tutamlar halinde burgu yapılarak oluşturulduğu bu model iki minik atkuyruğu ile tamamlanıyor. Bu model daha çok kısa ve orta boy saçlar için tercih ediliyor.

Renkli Tokalarla Saç Modeli

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-5

Çocuğunuz eğlenceli saç modellerini seviyorsa renkli lastikler kullanarak yaptığınız bu saç modeline bayılacaktır.

Uzun Saçlar İçin Harika Bir Model

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-6

Özellikle uzun saçlar için uygun olan bu modeli renkli küçük klips tokalar yardımıyla hazırlayabilirsiniz.

Dalgalı Saçlar İçin Saç Modeli

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-7

Kızınızın dalgalı saçları varsa bu görselimizde gördüğünüz saç modelini uygulayabilirsiniz. Çapraz şekilde toplayacağınız saçları küçük renkli lastiklerle toplayabilirsiniz.

Küt Saçlar İçin Pratik Bir Model

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-8

Saçların yandan ayrılarak tek bir tarafının tokalarla tutturularak hazırlandığı bu model bilhassa küt saçlarda harika bir görüntü yaratıyor.

Küçük Lastiklerle Saç Modeli

kucuk-kizlar-icin-harika-sac-modelleri-9
Küçük kızınızın saçını küçük tutamlar halinde burgu yaparak küçük lastikler yardımıyla tutturmanız görseldeki saç modelini hazırlamak için yeterli olacaktır. Saçın kakül kısmını serbest bırakmanız ortaya daha şirin bir görüntü çıkaracaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.