Küçük Metrekare Ev Dekorasyonu

Küçük Metrekare Ev Dekorasyonu
15 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 166 kez okundu.

Minyatür evlerin trend ev dekorasyonları günümüzde ev dekorasyonunun modası olmaya devam ediyor. 40 – 75 m² aralığındaki küçük metrekare ev dekorasyonu için Amerikan tip mutfak ve bir adet oda, bir adet banyo, bir adet tuvalet alanının olması minyatür tip evlerin olmazsa olmaz özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.

Minyatür Evlerin Minyatür Dekorasyonu

Evinizden sadece konaklamak ve aynı zamanda görsel düzenleme bekliyorsanız o halde evinizi olabildiğince minimize etmeniz gerekir. Çünkü ne kadar bir alanı daraltırsanız o kadar dikkat çekiciliği artacak ve göz zevkini arttıracaktır. Bunun için günümüzde minyatür ev tipinde trend konaklama mekanları da gündemde. Eğer sizler de doğayla baş başa bir yerde küçük metrekare dekorasyon fikirleri arıyorsanız evinizi her yönüyle renk cümbüşüne boğabilirsiniz.

Rengarenk Duvarlarla Renk Cümbüşü

Minyatür 1+1 oda tipli evlerin ev dekorasyonunda ilk dikkat çeken kuşkusuz rengarenk duvarlardır. Ana renk olarak beyaz renk düşünülmekte ve bunun mavi, turuncu, yeşil gibi tamamen sizin zevkinize bağlı olarak tamamlayıcı renkleri gelmektedir. Bu sayede inanılmaz derecede farklı bir ev dekorasyonu yaratabileceksiniz. Bu da çok önemli bir yaklaşımı oluşturmaya devam edecektir.

Amerikan Mutfağına Yer Açın

Geniş m² alanıyla Amerikan tip mutfak olarak da bilinen bu tip mutfak dekorasyonu, 1+1 ev dekorasyonu için gerçekten de dikkat çeken bir özelliği teşkil etmektedir. Geniş bir alanda mutfak malzemeleri, tezgah ve davlumbaz ve ankastre setleriyle kolay hareket etme ve çalışma imkanı sağlaması açısından klasik bir tasarım sizleri bekliyor olabilir.

Dublekslere Minik Merdivenle Geçiş Sağlayın

Dubleks evlere minik bir merdivenle geçiş yaparak küçük metrekareli evinizi tamamen sıra dışı bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede küçük metrekareli dekorasyon açısından ahşap malzeme kullanılarak eşsiz bir ev dekorasyonu örneğini dubleklerde de kesinlikle ortaya koymanız mümkün.

Şeffaf Duşakabin Tercih Edebilirsiniz

Dar bir alana sıkışan banyo ve tuvalet alanlarının yerine küçük m² alanında geniş alanlar yaratmak adına şeffaf duşa kabinler ideal bir tercih olacaktır. Böylece hem sıra dışı bir dekorasyon örneği meydana getirebilir hem de dar alandan geniş ortamlar yaratabilirsiniz.

Sizin de küçük metrekareli evleriniz varsa nasıl dekore edeceğiniz aslında çok kolay. Amerikan tip mutfaklara evinizde yer açarak sıra dışı küçük evlere dekorasyon örnekleri ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda şeffaf duşa kabin tercih ederek dar alanlarda geniş mekanlar oluşturabilir küçük metrekare ev dekorasyon için ideal alanlar meydana getirebilirsiniz. Son olarak küçük metrekare ev dekorasyonu için mutfak ve salonu birleştirerek mekandan tasarruf edebilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git