Küçük Salon Dekorasyonu

Küçük Salon Dekorasyonu
12 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 53 kez okundu.

Küçük bir eviniz varsa ve küçük salon dekorasyonu hakkında yeni fikirler arıyorsanız, bu yazımız ile sizlere modern ve güzel görünümlü küçük ev dekorasyon fikirleri sahip olabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu Seçimi

Zaten küçük olan salonunuzun daha küçük görünmemesi için, gereksiz ayrıntılara küçük salonlarda yer vermemeye dikkat etmelisiniz. Küçük salon dekorasyon modelleri ile küçük salonunuzu olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz. Ruhunuzu sıkan ve gereksiz kalabalıkları salonunuzdan uzaklaştırmanızı tavsiye ederiz. Unutmamalısınız ki küçük bir salonu dekora ederken en önemli şey, her ayrıntının işlevselliğinin ve estetiğinin bir arada kullanılmasıdır. Doğru bir dekorasyon seçimi ile, küçük bir salonu olduğundan daha büyük, daha ferah ve modern göstermek mümkündür. Alan darlığı yüzünden sehpanızdan vazgeçmeniz gerekebilir. Tv ünitesi ve konsolu birleştirmek zorunda olabilirsiniz.

Oturma Grubu Seçimi

Küçük salon dekorasyonu için seçilmesi gereken koltuklar için seçilmesi gereken koltuklar köşe koltuk takımı olmalıdır.  Köşe koltuk takımı ile küçük salonlarınızda daha geniş ve ferah görünecek. L koltukları tercih edebilirsiniz ancak L koltukları kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, köşeler için sehpalara yer verebilirsiniz.

Perde Seçimi

Küçük salonlar için perde modelleri seçerken daha küçük ve daha az geniş perdeleri tercih etmelisiniz. Açık renkli perdeler sayesinde salonunuzda ki ışık kırılmayacak ve daha fazla yayılabilecek.

Dolab Seçimi

Duvarınıza monte edilen dolablar ile salonunuz daha geniş görünecektir. Küçük salon dekorasyonu için duvar kirişlerinde kullanacağınız raflar ve aksesuarlar ile oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda rafları kitaplarınız için kullanabilirsiniz.

Işık Seçimi

Işık seçimi yaparken bol ve sade bir ışık seçtiğinizden emin olmalısınız. Bol ve sade bir ışık seçimi ile mobilyalarınız ve salonunuz daha iyi görünecektir. Duvarlarınızda açık pastel renkleri kullanamak ışığı kesmemesi için büyük mobilyalardan kaçınamak, ışığın salonunuzu daha büyük göstermesine yardımcı olacaktır.

Yemek Masası Seçimi

Küçük salon yemek masası seçerken herkesin rahatça yemek yiyebileceği ancak fazla yer kaplamayan ve iyi görünümlü bir masa seçmelisiniz.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git