Kullanışlı Bebek Odaları

Kullanışlı Bebek Odaları
14 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 42 kez okundu.

Bebeğiniz için en kullanışlı bebek odaları elbette Çilek’ten! Çilek genç odası sizin için en uygun fiyatlarla birbirinden kullanışlı hem bebeğinizi hem de ebeveyn olarak sizleri düşündü. Üstelik kullanışlılığın yanı sıra gerçekten de hesaplı fiyatıyla ve tam yedi yıllık garantisiyle de çok cazip seçeneklerle hemen sahip olabilmenizi sağlamakta.

Öne çıkan en kullanışlı Çilek bebek odaları arasında şunlar gelmekte:

– Baby Cotton

– Romantic

– Natura Baby en çok tercih edilen stoklarla sınırlı üretilmiş bebek odası modelleri arasında yer almaktadır.

Baby Cotton

Büyüyebilen karyolası sayesinde bebeğinizin ileri yaşlarda da kullanabilmesini sağlıyor. Bu da yeni bir bebek karyolası almanıza gerek kalmadan kullanmanız anlamına gelmektedir. Üstelik hem kız hem de erkek bebeklere özel dekorasyon uygulamasıyla gerçekten dikkat çekmektedir.

Romantic

Bebeğinizi romantik bir bebek odasında büyütmek istemez misiniz… O halde tam da onlara özel bebek odalarından birisi olma özelliğindeki Romantic bebek odası tüm yenilikleriyle dikkat çekmeye devam eden ürünler arasında gelmektedir. Üstelik her bakımdan tamamen eşsiz yanlara sahip.

Natura Baby

Doğallığın sadelikle buluştuğu bebek odası modelinde ebeveyn karyolası bulunuyor. Bu sayede bebeğinizin yanında her zaman yer alacak, onunla daha yakın olabileceksiniz. Bu anlayışla çilek bebek odası takımları olarak gayet fonksiyonel modellerin üretimi devam etmektedir.

7 Yıl Garanti

Çilek farkıyla tam yedi yıllık net garanti sunularak ürününüz güvence altında tutulmaktadır. Bu sayede siz de karşı karşıya kalmakta olduğunuz tüm sorunlara karşı her yönden tedbir alabileceksiniz. Böylelikle uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilme imkanı sizleri bekliyor olacaktır.

Yarı Fiyatına Varan Net İndirimler

Bir diğer nokta da %40 oranındaki net indirim sayesinde yarı fiyatına ulaşan indirime dayanarak ürünü satın alabilme imkanının sizlere sunulmuş olmasıdır. Bu bakımdan çilek bebek odası fiyatları olarak gayet hesaplı bir şekilde aradığınız tüm ürünlere gerçekten de en iyi şekilde ulaşma imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Bütün bunlar da her anlamda son derece önemli konuların arasında gelmesi bakımından son derece ortada duran nitelikleri oluşturuyor.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git