Mobilya Dekorasyon

Lazzoni Antre Mobilyaları Aksesuar

11.04.2021
172
Lazzoni Antre Mobilyaları  Aksesuar

AMBER DRESUAR
Koyu tonlarda antreye derinlik katacak bir üründür. Genişliği 1030 mm,derinliği 370 mm ve yüksekliği 715 mm’dir.
OBEZ
Kırık beyaz rengiyle ve kıvrımlı zarif ayaklarıyla modern ve şık bir üründür. Genişliği 1200 mm,derinliği 430 mm ve yüksekliği 740 mm’dir.


PERLA
Çift çekmecesi ve alt bölmesi bulunur. Açık bir tona sahip olduğundan antrenize ferahlık katacaktır.
BADE
Ceviz, füme, mapple, beyaz, krem ve mat krem seçenekleri bulunan, tek ve çift çekmeceli üretilen bu dresuarın genişliği 125,2 cm,derinliği 37,2 cm ve yüksekliği 72 cm’dir.
PIETRA
Koyu tonların zarefetini taşıyan bu dresuar antrenize çok yakışacaktır. Modern ve şık detayları bir arada bulunduran bu mobilyanın genişliği 830 mm,derinliği 370 mm ve yüksekliği 750 mm’dir.
Şifonyer
Yatak odası için kullanılan S tipi şifonyerler yerine,yerden kazanç için T tipi kullanmak antre için uygun olacaktır.
CANYON T ŞİFONYER
Ceviz tonlarındadır. Ayakkabılık olarak kullanabileceğiniz bu şifonyerin 6 çekmecesi bulunmaktadır. Yüksekliği 115 cm,genişliği 60 cm ve derinliği 52 cm’dir.


PIANO T ŞİFONYER
5 çekmecesi bulunan ve ceviz üzerine gri boya detayları ile canlılık ve modernizm katılmış bu şifonyer de ayakkabılık olarak kullanılabilir. Yüksekliği 111,6 cm,genişliği 60 cm ve derinliği 51,6 cm’dir.
Konsol
Antrede geniş konsollar yerine barlar kullanmak daha kullanışlı ve işlevsel olacaktır.
OBEZ BAR
Sütlü kahve ve fındık tonu arasındaki o ışıltılı tona sahip olan bu bar 2 kapaklıdır,oldukça şık ve zarif detaylara sahiptir.
FLORESTA BAR
Koyu tonlar ve keskin hatlara sahip bu bar 2 kapaklıdır. Kapakları siyah,dış tarafları ahşaptır.
VİNO BAR
Koyu tonlara sahip 2 kapaklı bu barın genişliği 120 cm,derinlik 53 cm ve yükseklik 100 cm’dir.
Sepa
Antre için T sehpalar,zigon sehpalar ve orta sehpalar kullanışlı değildir. Daha çok yan sehpa modelleri tercih edilir.   YAN SEHPA
Üst kısmı yuvarlaktır ve 2 renk seçeneği vardır. Zarif bir dizayna sahiptir,tek başına bile şık iken aksesuarlar kullanarak daha da güzel bir görüntü elde edilebilir. Mumluk,anahtarlık vb. detaylarla süslenebilir. Genişliği 480 mm,derinliği 480 mm ve yüksekliği 547 mm’dir.


NUVALLA YAN SEHPA
Keskin hatlara ve koyu tonlara sahip bu sehpa 2 renk seçeneğine sahiptir. Genişliği 515 mm,derinliği 515 mm ve yüksekliği 445 mm’dir.
RIA YAN SEHPA
Ayak kısımları tam bir tasarım harikası olan ve geometrik desenlerin sehpanın dizaynını ne kadar değiştirebileceğini gösteren antrenize modernlik ve dinamizm katacak bu yan sehpa yuvarlak bir üst kısma ve metal görünümlü gri renge sahiptir. Genişliği 520 mm,derinliği 520 mm ve yüksekliği 520 mm’dir

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.