Mobilya Dekorasyon

Lazzoni Çalışma Grubu

Lazzoni Çalışma Grubu

60 yılı aşkın tecrübe ve deneyim ile evlerimiz için harikalar yaratan Lazzoni Mobilya ofislerimiz, iş yerlerimiz ya da evden çalışıyorsak evimizdeki çalışma odalarımız için sunduğu ofis mobilyaları ile rahat, sıcak ve fonksiyonel birer çalışma alanı sunuyor.

İşlerimizi ister ofisimizden yürütelim, ister eve iş getirelim ya da sadece eve çalışalım, çalışırken ihtiyaç duyduğumuz en önemli şeylerin başına konfor ve ergonomiklik gelir.

Çalışma masası, etajer ve ofis koltuğu seçenekleri ile kombinleyebileceğiniz zengin oturma grubu, masa, sehpa ve kitaplık seçenekleri ile ofisiniz ya da çalışma odanız için harikalar yaratan Lazzoni çalışma grubu sunduğu konfor ve ergonomiklik ile siz çalışırken ve üretirken en büyük destekçiniz olacak.

Zamansız ve Dayanıklı Tasarımlar

Lazzoni ev mobilyalarında olduğu gibi ofis mobilyası alanında da sizler için tasarlayıp üretiyor, çalışma mekanınızın ölçülerine, isteklerinize ve beğenilerinize göre de özel olarak sipariş alınarak üretilen çalışma grupları ile de kişiselleştirebildiğiniz bir çalışma alanına sahip olacaksınız.

Zamansız ve dayanıklı tasarımlar ile çalışma alanlarınızda çok uzun süre kullanabileceğiniz Lazzoni ofis mobilyaları hem ülkemizden hem de uluslararası kuruluşlar tarafından verilen sertifikalar ile sağlık ve dayanıklılığını belgelendiriyor.

Türkiye’de 18 (Ankara (Merkez), İzmir, Adana, Antalya), Avrupa’da 3 ve Amerika’da 3 adet mağazası bulunan Lazzoni Mobilya, ülkemizi yurt dışında da başarı ile temsil ediyor.

Ofisleriniz, çalışma odalarınız ve evleriniz için şık, sağlam, estetik, fonksiyonel ve sağlıklı mobilya tasarım ve üretimi yapan Lazzoni Mobilya’da mutlaka zevkinize uygun seçenekler bulacaksınız. Aynı zamanda satın alma zorunluluğunuz olmadan eviniz için verilen ücretsiz tasarım hizmeti ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Lazzoni, koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek 60 yıldır sizler için çalışıyor

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.