Lazzoni Kanepe

Lazzoni Kanepe
13 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Spor koltuk özelliğiyle lazzoni kanepe modellerinde modern anlayış hakim olmaya devam ediyor. Mavinin ve turkuazın yarattığı canlılıkla salonunuza sportif bir karakter katmak isteyenlerin tercihi olmaya devam eden üçlü ve ikili koltuk takımlarıyla siz de konforu ve modern şıklığı bir arada bulabileceksiniz.

Fonksiyonel Özellikleri

  • Zero wall teknolojisi sayesinde duvara yaslamanıza gerek kalmadan yatak olabilir.
  • Yüksek ayak sayesinde temizliğin birkaç dakika gibi çok kısa sürede tamamlanması mümkün olur.
  • Hem yatak hem sandık olabilir.
  • 32 dansite soft sünger kumaş dokusuyla size eşsiz bir oturma rahatlığı sunar.
  • Spor görünümüyle salonunuza sportmen bir kimlik kazandırır.

 

Teknik Özellikleri

Elbette fonksiyonel özelliklerinin yanında Lazzoni güvencesiyle satışa sunulan ürünlerin teknik özellikleri de bulunmaktadır. Ortada duran teknik özelliklerinin başında ahşap iskelet yapısı sayesinde dayanıklılık arttırılmış ve kanserojen madde içermeyen E1 kalite standartları sayesinde her anlamda fark yaratmaya devam etmektedir.

Bütünüyle ortada duran bu yenilikçi yapısından kesinlikle ödün vermeden tamamen kendine has nitelikleriyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle belirtmek gerekir.

Ekonomik

Lazzoni tarafından net indirim fırsatıyla satışa sunulan lazzoni salon takımları 2019 yılının başlangıcına özel yeni yıl indirimli fiyatlarıyla size sunulmakta. Üstelik ücretsiz montaj ve teslimat garantisi imkanı tanınarak her açıdan aradığınız oturma grubuna sahip olabileceksiniz. İster çift kişilik ister üç kişilik oturma gruplarına gayet makul fiyatlarla Lazzoni Mobilya indirimleriyle sizler de her açıdan sahip olabilirsiniz.

2 Yıl Garanti

Lazzoni Mobilya bütün ürünlerinde satış sonrası hizmet anlayışına dayanarak müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Tam 2 yıl net garantisiyle ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya devam eden Lazzoni ortada duran yaklaşımlarına dayanarak her halükarda net garantisiyle hizmet ortaya koymaya devam etmektedir. Tüm bunlar da eşsiz özellikleri açısından değerlendirildiği zaman lazzoni salon takımı fiyatları olarak gayet uygun.

Hem üst düzey rahatlık hem de kullanışlılık arayanlara birbirinden modern salon takımlarının vazgeçilmez kanepeleri sunulmaya devam ediliyor. Bej, ekru, krem, vizon ve daha birçok farklı renk alternatifiyle sizler de her yönden aradığınız tüm ürünleri gayet makul seçeneklerle bulabileceksiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git