Mobilya Dekorasyon

Lazzoni Koltuk Takımı

18.04.2021
278
Lazzoni Koltuk Takımı

1897 yılında Arhavi’de başlayan bir hikayenin New York’a uzanan yolculuğunun başarılı hikayesinin eseri olan Lazzoni, ürettiği Lazzoni Koltuk Takımı ve diğer mobilya ürünlerinin yanında, 1947 yılında ülkemizin ilk modüler mutfak üretimine başlayarak Ankara’da her üç evden birine girer. 1990 yılında İtalya’nın köklü mobilya firmalarından biri olan Nicoletti Home ile ortaklığa giderek, İtalyan çizgilerini Türk motifleriyle harmanlayarak, 2010 yılında New York’ta açılan mağaza ile uluslararası kimlik kazanan Lazzoni kalite, konfor ve estetik arayanların ilk adresi olarak hizmet veriyor.

     Eşsiz Tasarımlar

Uzun bir geçmişe ve tecrübeye dayalı modern, eşsiz tasarımlar ile evleriniz ve ofisleriniz için harikalar yaratan Lazzoni Mobilya, ikili ve üçlü koltuk modelleri, köşe koltuk modelleri, yataklı koltuk modelleri, kanepe, berjer ve puf modelleri ve leke tutmaz kumaş çeşitleri ile zevkinize uygun oturma gruplarına ek olarak, tv üniteleri, zigonlar, sehpa modelleri, kitaplık, çalışma grubu, yatak odaları ve yemek grupları seçenekleri ile evinizin bütün mobilya ihtiyacını karşılayabileceğiniz mobilya takımları ile kalitenin ve estetiğin buluştuğu bir marka.

     Tasarım Harikası Koltuk Takımları

30’dan fazla koltuk takımı modeli ile her türlü zevke hitap eden Lazzoni oturma grupları geleneksel klasik-modern çizgiler taşıyan Modern Chester Modüler modeli, Osmanlı’nın zarif ve gösterişli detaylarını barındıran Harem Köşe Uzan modeli ve klasiğin çağdaş dokunuşlarla harmanlanmış hali olan Castella modeli gibi daha bir çok model içeren Lazzoni koltuk takımları, estetik, şık ve konfor arayanlar için tasarlanmış birer sanat eseri niteliğinde.

Ayrıca evinize özel ücretsiz tasarım hizmeti sunan Lazzoni müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ülkemizin parlayan yıldızı olarak göz dolduruyor.

Lazzoni Mobilya İstanbul, Ankara (Merkez), İzmir, Adana, Antalya, Kıbrıs ve Amerika’da bulunan mağazaları ile siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

Galeri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.