Mobilya Dekorasyon

Lazzoni Mobilya Yatak ve Gardırop Modelleri

17.04.2021
378
Lazzoni Mobilya Yatak ve Gardırop Modelleri

Hexa Yatak

Yatarak kitap okumayı ya da yatakta kitap okumayı sevenler için tasarlanan Hexa Yatak kitapseverlerin yatağı olmaya adaydır. Sizleri sadece uyumaya değil kitap okumaya da devet etmektedir.

Prizmatik yatak başında bulunan üç dereceli ışıkları sayesinde gözleriniz yorulmadan kitap okuyabileceksiniz. Günümüz yatak odalarına yenilik getiren Hexa Yatak’ta ebat seçeneklerinin yanı sıra kumaş ve deri alternatifleri de bulunmaktadır. Ayrıca bazalı oln yatağın piston ve latalarındaki yüksek kalite göz doldurmaktadır.

Gema Yatak

Ahşap bazalı ayaklıdır. Ürünün iskeleti metal konstrüksiyondur. Başlıklarda ise Lazzoniye özel olan metal mekanizma bulunmaktadır. Yataklarda kullanılan kumaş ve derilerde yine sadece Lazzoni Mobilya’ya özeldir. Sırtında ise silikon dolgu bulunmaktadır. Yatak bazasında kullanılan lata ve pistonlarda özel olarak üretilmiş materyallerdir.

 

Diamond Yatak

Piramit tasarımlı yatak başı ve yatak başına uygun kumaş, deri seçenekleri ile yatak odalarındaki modern ve klasik tarzı birleştirmektedir. Özgün bir tasarıma sahip piramit yatak güzel uykulardan uyanmanızı sağlayacaktır.

Gömme ve Boy Kulplu Gardırop

Tamamı cam ya da ayna akrilik kapak olarak üretilmiştir. Geniş iç yapısında, kravat askılığı, çamaşırlık, dolap askı asansörü gibi ekler yapılabilmektedir. Füme, ceviz, krem, beyaz, siyah renk alternatifleri de bulunmaktadır.

Ortası Aynalı Gardırop

Orta kısmı aynalı olan gardırop, modern görünümü ve kullanışlı yapısı ile yatak odalarının en çok tercih edilen modellerindendir. Ayna dışında kalan kısımlarına ceviz, füme, mapple, siyah ve krem renkleri uygulanabilmektedir.

 

Fiore Gardırop

Zarif ve şık bir duruşu olan bu modelde lake uygulama yapılmaktadır. Beyaz ve krem renk alternatifleri bulunan modelin iki kapaklı ve yüksek ayaklı yapısı ürünü şık ve estetik bir çizgiye oturtmaktadır. Ayrıca yerden yüksek ayakları temizlik için de kolaylık sağlamaktadır.

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.