Mobilya Dekorasyon

Lazzoni Mutfak

22.04.2021
135
Lazzoni Mutfak

Masa 
PIETRA
Üzeri mermer detaylıdır. Siyahtır. Ayakları ahşap detaylıdır. Koyu tonlarda bir masa olduğu halde odanızı karartmaz ve koyu tonlu mobilyalarla kullanıldığında şıklığınıza şıklık katar. Ölçüleri genişlik 195 cm,derinlik 95 cm ve yükseklik 75 cm’dir.
FLAT
Koyu detaylara hakim olduğu bu masa ahşap detaylara sahiptir. Masanın içinden çıkan ek parça ile genişletmek mümkündür. Ölçüleri genişlik 199,5 cm,derinlik 105 cm ve yükseklik 74,8 cm’dir.
POINT
%100 Kayın ağacından üretilen bu eşsiz ürün yemek odanıza derinlik katacaktır. İçinde kahverengi tonlar bulunduran açık renk halı veya mobilyalarla birlikte kullanıldığında derinliğin yanında aydınlık ve ferahlık da kazandıracaktır. Ölçüleri genişlik 200 cm,derinlik 100 cm ve yükseklik 75cm’dir.
RAENA
Sabit ve açılır kapanır seçenekleri bulunan bu masa hem modern hem de klasik çizgileri birlikte taşır.Ölçüleri genişlik 180 cm açıldığında 280 cm,derinlik 71 cm ve yükseklik 100 cm’dir.


Sandalye
MONTANA
Farklı kumaş, deri ve ahşap seçeneklerinden istediğinizi seçebilir,bu sade ama zarif parçayı yemek odanızda kullanabilirsiniz.
VEREV
Sade ama modern detaylar kumaş ve deri döşeme ile birleştiğinde karşımıza Verev koleksiyonu sandalyeleri çıkıyor. Açık renk halılarla kullanıldığında zerafet unsuru haline geliyor.
LISA
Farklı kumaş ve renk seçenekleriyle göz dolduran bu koleksiyon beyaz mobilya hatları ve farklı renk yastıklarıyla yemek odanıza renk katacaktır.


Vitrin
ÇUKURCUMA
Mat ve parlak beyazı buluşturan en zarif detaylardan birisidir. Vitrin kulpları altın detaylı olup hem şık hem de sadedir. Kullanışlı bölmeleri sayesinde yemek odanızda yer açılmasını sağlar.
KUBİ
Bej ve fındık tonlarını buluşturan en zarif detaylardan birisidir. Vitrin kulpları altın detaylı olup hem şık hem de sadedir. Kullanışlı bölmeleri sayesinde yemek odanızda yer açılmasını sağlar.


Konsol
KUBİ
Kırık beyazın zarif detaylarla süslenmiş hali bu konsoldur. Çok çekmeceli yapısı onu işlevsel kılar.
MOULA
4 kapak ve 3 çekmeceden oluşan ve pirinç kulplarıyla göze çarpan bu konsol,açık renkli olduğundan koyu tonlarda bir ortamda olduğunda daha da dikkat çekici bir mobilya olacağı kesindir.
ÇUKURCUMA
4 kapak ve 4 çekmeceden oluşan bu mobilyanı mat-parlak ve krem-beyaz seçenekleri bulunmakta. Yemek odanıza İngiliz esintileri katacak olan bu koleksiyon hem zarif hem şıktır.

Galeri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.