Mobilya Dekorasyon

Lazzoni Yatak Modelleri

15.04.2021
244
Lazzoni Yatak Modelleri

Güne başladığımız ve günü bitirdiğimiz yer olan yatak odamız ve yataklarımız bir sonraki güne enerjik, dinlenmiş  ve mutlu bir şekilde başlamamıza etki eder. Lazzoni yatak ve yatak odası takımları ile siz de güne başlarken ve günü bitirirken şık, zarif, rahat ve fonksiyonel bir ortamda olacaksınız.

Evinizin her odasında ve her köşesinde olduğu gibi yatak odanızda da harikalar yaratan Lazzoni Mobilya yatak odanıza estetik katacak birbirinden güzel yatak modelleri ile sizleri bekliyor.

Köklü bir geçmişe dayalı tecrübe ve ustalık ile tasarlanan ve üretilen  yatak ve  Lazzoni yatak odası modelleri için sizler de Lazzoni mağazalarını ya da resmi web sayfasını ziyaret ederek ürünler hakkında daha detaylı bilgilere ve ayrıntılı ürün fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

     Lazzoni Yatak Seçenekleri

Hexa, Gema, İstanbul, Diamond, Trevo, Olivia, Monno, Colo,Tuta, Loreen, Victori, Viole  ve Rose isimli modelleri ile yatak odanıza değer katavak olan Lazzoni yataklar zengin kumaş ve deri seçenekleri ve istenilen ebatta sipariş verilebilme özellikleri ile tamamen kişiselleştirilebilir birer yatak sunuyor.

Sadece yatarken kitap okumaya vakti olanlar veya yatarak kitap okumayı sevenler için bile özel olarak tasarlanan Hexa yatak, prizmatik yatak başlığı ve kademeli ışıkları ile rahat bir okuma ortamı sunuyor. Lata ve pistonlarında kullanılan yüksek teknoloji ve kalite ile de sağlamlık ve estetiği bir arada sunuyor.

Özgün tasarımlara sahip yataklar, zarif ve şık özellikleri ile güne güzel başlamanıza yardımcı olacaklar, detaylarda gizi olan ayrıntıları ve isterseniz tamamen sizin için özel üretilecek olan yatak modelleri ile eşsiz tasarıma sahip bir yatağa ve yatak odasına sahip olabilirsiniz. Lazzoni tarafından ücretsiz sunulan tasarım hizmeti ile sizler de kendinize özel alanlar yaratabilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.