Mobilya Dekorasyon

Lazzoni’nin Tv Koltuk Modelleri

21.04.2021
549
Lazzoni’nin Tv Koltuk Modelleri

Lazzoni tv koltuk modelleri farkı ve uygun fiyatlarıyla herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Lazzoni Başlama Ve Günümüz

Lazzoni koltuk takımı serüveni  1897’deLazzoni’nin hikayesi, serender ustası Hasan Bey’in ellerinde doğar, ailenin ağaç işleri ile uğraşan ilk kuşağı, oğlu Osman Bey’i de bir ağaç ustası olarak yetiştirir.

Markanın dördüncü kuşak temsilcisi Efe Kababulut’un New York’ta mağaza açması ile birlikte, uluslararası kimlik kazanır, Ardından New Jersey; Paramus ve yine New York’ta modanın kalbinin attığı yer olarak bilinen Soho’da dünyanın dev mobilya markalarının bulunduğu Green Street caddesinde açtığı mağaza ile Lazzoni, dünya markası olma yolundaki adımlarını sağlamlaştırır.

* Hasan Ustanın 1897 yılında yaptığı serender orjinalliği korunarak bugün Ankara Akyurt fabrikamızın önünde sergilenmektedir.

Lazzoni’nin Amacı

Dünya Metropollerinde yaşayan ve rafine beğeni düzeyine sahip insanlara Lazzoni keyfini yaşatmak ve eklektik Lazzoni stilini Dünya’ya yaymak gibi ulvi bir amaca sahip olan Lazzoni için ise en önemli olan müşteri memnuniyeti ve kalıcılık. Lazzoni der ki : Müşterilerimiz için varız. Satış öncesi ve sonrası her durumda çözüm odaklı yaklaşırız.

Neden Lazzoni?

Uygun fiyatlı Lazzoni Tv Koltukları müşteri memnuniyeti konusunda göstermiş olduğu hassasiyet sebebiyle dünya firmaları arasına girdiği için tüm evlere girmiş durumdadır..

Lazzoni Tv Koltuğu

Lazzoni TV koltuğu modelleri, günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza, kendinize ayırdığınız zaman dilimlerini keyifli ve dinlenerek geçirmenize olanak sağlarken, birbirinden şık tasarımları ile de ev dekorasyonunuza katkıda bulunuyor. DEVAMI…Ergonomik yapısıyla bel ve omurga sağlığınızı olumlu yönde etkileyen TV koltukları, kısa sürede evinizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Manuel kontrol yapılabilen ve kesintisiz bir dinlenme deneyimi sağlayan farklı renk ve model seçeneklerine sahip televizyon koltukları, stresten kolayca kurtulmanıza olanak tanıyor.

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.