Mdf Genç Odası Modelleri

Mdf Genç Odası Modelleri
17 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 166 kez okundu.

Mdf genç odası modelleri peşin fiyatına 6 taksit ile satılmaktadır.  En iyi özelikleri ve tasarımları ile sizlere fiyatı ile en iyi kalite garantisi veren modelleridir. Ürünlerin tümü garantili belli bir fiyata kadar alınan ürünlerde ücretsiz olarak kargo imkânı sunulmaktadır.

Country Venüs genç odası modeli

4 kapaklı olup karyolalı ve başucu ile birlikte komodin de satılmaktadır.  Her yere ücretsiz gönderim vardır. Gönderimler yüzde yüz garantilidir. Ürünler özelikle 1. Sınıf MDF ’den üretilmiştir. 1. Kalite su bazı içeren sağlığa herhangi bir zararı olmayan boyalardan yapılmıştır. Ayak kısımları ise torna denilen üretimden yapılmıştır.

Elips adı verilen mavi genç odası takımı

Tümü mdf malzeme içermektedir.  Kalınlığı 20 mm’dir. Önleri lake ile boyalıdır. Kabartmalar ise CNC ile işlenmiştir. Dolaplar ile birlikte cam bölmeler ve perdelerde fiyata eklenmektedir. E1 sertifikasına    sahiptir.  Çekmeceler 16 kiloya yakın taşıma sağlamaktadırlar.

Montessori stil genç odası yatak modelleri

Montessori yatak modelleri yatak kısmı 80×200 cm, oturma planı ise 75×150 cm, komple tüm ölçüleri ise 200×250 cm’dir. Tümü MDF olup beyaz renkte ve su bazlı boya türü kullanılmıştır. Yatak ve oturma yer minderi hediye olarak satılmaktadır. Mdf genç odası modelleri en geç 15 gün içinde de kargolanmaktadır.

Zebra genç odası modelleri

Kurşun olmayan 0.90 mm PVC kenar bandından oluşmuştur. Daha iyi kullanılabilmesi için sudan etkilenmeyen ayaklardan yapılmıştır. Çekmeceleri ise çift açılım ve tam teleskobik adı verilen raylardan yapılmıştır. 4 yıl garantilidir.

Setay genç odası

Gövde yonga levhadan yapılmıştır. 1mm kenar bandı ve en iyi şekilde ebat yapılmaktadır.  1. Kalite su bazlı boya kullanılmıştır. Ayakları ağaç torna ile üretilmiş.

Country gold genç odası ve mdf modeli

Mdf genç odası modelleri 1 mm kenar bant kullanılıp yapılmıştır. Paketlerinde en kolay şekilde kurulum yapabilmeniz için şemalar, vida ve aksesuarlar torbalanarak garantisi ile kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilmektedir.  Daha hızlıca ve rahat bir şekilde kurulum yapabilmek için parçalar numaralandırılmıştır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git