Melek Bahçe Heykelleri

Melek Bahçe Heykelleri
17 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 225 kez okundu.

Melek bahçe heykelleri, bahçe dekorasyonuyla ilgilenen herkesin ilgisini çekmektedir. Birbirinde farklı ölçü ve figürlerle bahçenize renk ve zarafet katmanız bu heykellerle mümkündür. Küçük bahçe ve peyzaj alanları için genelde bebek melek figürleri tercih edilmekle beraber daha geniş alanlarda bir insan boyutuna yakın ölçülerdeki ya da daha büyük boylardaki heykelleri de tercih edebilirsiniz. Heykellerin yapıldıkları malzemeler de birbirinden farklı olabilmektedir. Alçı heykeller daha ucuz olmakla beraber dayanıklılık arıyorsanız bronz heykelleri de tercih edebilirsiniz.

Hem Gizemli Hem Zarif

Bahçenize renk katacak melek bahçe heykelleri, doğru konumlandırma ve ışıklandırma ile görenleri kendine hayran bırakacak. Antik çağlardan beri önemli bir figür olan melekler en çok kullanılan figürlerden olmuştur. Eğer siz de onları şans getireceğine inanıyorsanız, bahçenizde onlara yer ayırın.

Kendinize Göre Tamamlayın

Melek bahçe heykelleri dekorasyon açısından önemli olmakla beraber yaratıcılığınızı konuşturmanızı da sağlayacak. Heykelleri dilediğiniz gibi boyayabilir, isterseniz kumaş ya da minik dekoratif ürünlerle süsleyebilirsiniz. Aldığınız heykel alçıysa boyamanız daha kolay olacaktır. Su geçirmeyen kalıcı boyalar ile kendi renklerine sahip, tamamen size özel bir meleğiniz olabilir. Bahçenizdeki çiçeklerin renklerine uygun olarak ufak dokunuşlar yapabileceğiniz bu heykeller, görenlerin de beğenisini kazanacaktır.

Onlara Açabileceğiniz Kadar Yer Açın

Melekler, tarih boyunca ihtişamlı varlıklar olarak kabul görmüşlerdir. Eğer uygun alanınız varsa, büyük melek heykelleri kullanmanız sizin de bahçenizin ihtişamını arttıracaktır. Özellikle meşale taşıyan dişi melek heykelleri, bahçenizin girişinde gelenlere hoş bir karşılama yapacaktır. Mitolojiye ilginiz varsa sevimli bir Eros figürü ya da baş meleklerin tasvirleri de tercihleriniz arasında olabilir.

İnternetten Kolayca Bulabilirsiniz

Günümüzün teknoloji nimetlerinden olan internet, neye ihtiyacımız varsa kapımıza kadar gelmesini sağlıyor. Bahçe heykelleri online satış mağazaları ile pek çok site ve pek çok farklı melek heykeli bulmanız mümkün. Bakarken seçenekler arasında tercih yapmanız biraz zaman alabilir. Ancak, neden tek bir mağazayla yetinesiniz ki? Üstelik online alışveriş sayesinde heykeli taşıma derdiniz de ortadan kalkmış olacak.

Bahçe Dekorasyonunda Sınırsız Seçenekler

Bahçenizi süslemek için pek çok seçenek olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz melekleri yalnız bırakmayarak bahçe dekor heykelleri arasından ürünler de tercih edebilirsiniz. Sevimli hayvanlar ya da kuş figürleri meleklerinize iyi birer arkadaş olacaklardır. Dilerseniz birden fazla melek heykeli ile kendi melek bahçenizi yaratabilir ve bahçeyi hem çiçeklerinizle hem de hayvan figürleriyle tamamlayabilirsiniz. Onlar için adeta bir kutlama alanı olacaktır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git