Modern Duvar Saatleri

Modern Duvar Saatleri
10 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 76 kez okundu.

Saat, zamanı gösteren bir araçtır. Sadece kol saatleriyle değil evimizin içerisinde de mutlaka modern duvar saatleri olması gerekmektedir. Türkler’de tarih boyunca duvar saati geleneği sürekli olmuştur. Eskiden saatler zamanı göstermekle beraber astronomik ölçümlerde de kullanılıyordu. Günümüzde de birbirinden yeni özellikleriyle sıra dışı duvar saatleri bulunmaktadır.

Beyaz Mermer Modern Duvar Saatleri

Doğal taş işçiliğiyle hazırlanmış beyaz mermerin üzerine Latin alfabesiyle oluşturulmuş modern duvar saatleri grubudur. Avangart veya vintage tasarıma uygun olarak tasarlanmış bu duvar saatlerine siz de gayet makul fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ahşap Duvar Saatleri

Masif ahşap kütlenin genellikle duvara monte edilerek üretilmiş duvar saatleridir. Doğal ahşap işçiliğinin verdiği samimiyetle üretilmiş olan bu duvar saati gerçekten de karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Üstelik her yönüyle fonksiyonel tasarımdan kesinlikle ödün vermeyen yapısıyla tamamen sıra dışı ürünler arasında gelmektedir.

Roma Rakamlı Modern Duvar Saatleri

Her ne kadar sayıları klasik olsa da şık metal işçiliği tasarımıyla göz kamaştıran modern duvar saati satışa sunulmaktadır. Romalıların tarih boyunca tercih ettikleri sayıların işlendiği bu sıra dışı saatler de duvarlarınızı süsleyecek. Sadece zamanı gösteren bir alet olmaktan öte bunun yanında ev dekorasyonunun tamamlayıcı objeleri arasında gelecektir.

İndirimli Fiyatlar

Tüm bu ve daha birçok modellerdeki modern duvar saatleri fiyatı indirimli olarak sizlere sunulmaktadır. Böylelikle her yönden satın alabileceğiniz dikkat çeken yenilikçi yapısına dayanarak karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir. Bu da tamamen eşsiz olarak dikkat çeken konulardan bir diğeri olarak ortada duran nitelikleri oluşturur.

Tüm bu ortada duran eşsiz yaklaşımlar baz alındığı zaman da gerek ekonomik indirimi gerekse tamamen sıra dışı fonksiyonel yapısıyla tamamen eşsiz olmaya devam ettiğini kesinlikle ele almamız gerekiyor. Bütün bunlar da son derece önemli konular arasında gelen temel özellikler olarak dikkat çeken hususları oluşturacaktır. %10 indirim fırsatıyla satın alabileceğiniz birbirinden modern duvar saatlerine sizler de her anlamda kaliteden bir an bile ödün vermeksizin gayet makul fiyat seçenekleriyle her anlamda sahip olabilme imkanına kavuşacaksınız. Böylelikle aradığınız saatler sizin olacak.

FOTO GALERİ

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git