Modern Koltuk Takımları 2019

Modern Koltuk Takımları 2019
15 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 167 kez okundu.

Salonların en keyifli sohbetlerine eşlik eden koltuk takımları, dekorasyonların ana parçasıdır. Yeni model modern koltuk takımları 2018 tasarımları arasında kendi salonlarınıza uygun seçenekler bulabilirsiniz. Farklı renk tonları ile en iyi uyumu yakalamak için halı, perde, duvar ve aksesuar uyumlarına dikkat edilmelidir.

Farklı Renk Uyumlarında Modeller

Son dönemlerde tek renk ya da desen olarak koltuk tasarımlarının yanında farklı renk uyumları ile de çok modern konseptler oluşturabilirsiniz. Petrol yeşili modellerde ile sütlü kahve renklerinde berjerler modern bir uyum sağlayabiliyor. Ya da turkuaz renk tonu ile lacivert uyumu da modern bir birliktelik oluşturabiliyor. Sade ana temalara çiçekli sırt minderleri de oldukça hoş yeni sezon tasarımları arasında yer alıyor.

Chester Modeller

Yeni sezonun en çok beğenilen modelleri arasında chester modelleri yer alıyor. 3+3+1 şeklinde sunulan tasarımlarda üç üründe farklı renklerde sunulabiliyor. Kiremit rengi, saks mavisi hoş bir uyum oluştururken, haki ve krem uyumu da daha doğal bir ton olarak hoş bir seçim olabilir. Hardal sarısı, zümrüt ve haki tonlarının oluşturduğu modern takımların yanında gül kurusu ve ekru uyumları da sempatik, şık dekorasyonlar oluşturuyor. Bu alanda her zevke ve beğeniye uygun chester koltuk takımları bulabilirsiniz.

Kırlentler Ön Planda

Modern tasarımlarında yeni sezonda kırlentler ve yaslanma yastıkları çok daha ön planda ve dekorasyonların adeta belirleyicisi durumundadır. Sade renk tonlarında bir seçim yaparken çiçekli yastıklar ve uyumlu renklerde kırlent seçimleri ile kendi tarzınıza özel bir kombin elde edebilirsiniz. Kırlentler model renk tonlarının tam aksi yönünde birbirini tamamlayan bir model olarak seçilebiliyor. Kırlentler ile uyumlu halı seçimleri yapılarak hoş bir uyum elde edilebilir.

En Gözde Renkler

Ana tema olarak ekru, beyaz, krem gibi renk tonları her sezonda olduğu gibi öne çıkıyor. Bunun yanında kırmızı, pudra, gül kurusu gibi renk tonlarında da yeni sezonun en çok tercih edilen renklerini bulabilirsiniz. Sıcak renkler olarak kahve tonları ve yeşil tonlarında modern koltuk seçimlerinizde yer alıyor.

Modoko Modern Koltuk Takımları

Farklı yaşam alanlarında kullanılabilecek modern koltuk takımları modoko modelleri de her bütçeye özel olarak sunulmaktadır. Tasarım ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan modeller evlerinizde kendi tarzınızı yansıtabilir.

Şık dekorasyonlarınız için modern koltuk takımları 2018 tasarımlarında kullanım mekanları ile uyumlu modeller yer alıyor. Özellikle chester koltuk takımları en popüler seçenekler arasında yer alırken her bütçeye özel modeller modern koltuk takımları modoko modelleri arasında bulunabiliyor.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git