Modern Salon Görselleri

Modern Salon Görselleri
10 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 72 kez okundu.

Modern koltuk takımlarına sahipseniz siz de modern salon görselleri içerisinde yaşam alanına sahipsiniz demektir. Ancak eğer modern koltuk takımlarınızı yenisiyle değiştirmek ve yeni yılın en seçkin tasarımlarını yakından görmek istiyorsanız sizin için birbirinden şık, birbirinden modern koltuk takımları üretildi. Tamamen yerli üretim güvencesi, bütünüyle ekonomik ve garantili olan bu modern koltuk takımı modellerini çok beğeneceksiniz.

Salonlarınızda Sportif Görünüm

Spor koltuklar salonlarınıza sportif bir görünüm katacağı gibi size de sportmen bir görünüş kazandıracak. Bütün bunun yanı sıra sıra dışı oturma rahatlığı, ergonomiyi sunmaya devam eden koltuk takımı modelleri renk zevkinize hitap eden en canlı seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

Modern Koltuk Takımı Modelleri

Üstelik 21. yüzyılın en trend tasarımcılarının elinden çıkan modern koltuk takımı modelleri ile sizin de her yönden aradığı modellere kesinlikle hemen sahip olabilmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra ortada duran bir diğer özellik olarak her anlamda eşsiz yenilikte bir arada duran koltuk takımları da sizlere sunulmaktadır.

Ekonomik

Yeni yılın başlangıcına özel fiyatlarla siz de birbirinden şık, birbirinden konforlu modern salon takımları alabilirsiniz. Böylelikle aradığınız tüm özelliklere sahip hem fonksiyonel hem de hesaplıı modeller sizlerle buluşturulmaktadır.

Zero Wall Teknolojisi

Koltuklarınızın ömrünü uzatan Zero Wall teknolojisi sayesinde dinlenme koltuğu olarak kullanabileceksiniz. Tüm bu özellikleri bakımından ele alındığı zaman her yönden kalteden kesinlikle taviz vermeyen ödün vermeksizin arkanıza yaslanabilirsiniz. Üstelik tüm yenilikçi yaklaşımından bir an bile taviz vermeden 32 soft sünger kumaşıyla ergonomik rahatlık sağlar.

Garanti

2 yıl mobilya işçiliğine ve üretim hatalarına karşı para iade garantisi verilmektedir. Böylelikle siz de bu süre zarfında karşılaştığınız tüm kusurlar karşısında aldığınız modern salon takımını bire bir yenisiyle değiştirebilecek veya paranızı geri alabileceksiniz. Tüm bu garantili hizmet anlayışına dayanarak en şık ve kusursuz koltuk takımları 2019 yılının seçkin tasarımlarıyla sizlerle buluşturulmaktadır. Üstelik enflasyonla mücadeleye özel net indirim seçeneklerine bağlı olarak her yönden bütün koltuk takımı modellerine esnek ödeme koşullarına dayanarak sizler de sahip olacaksınız.

FOTO GALERİ


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git