Mobilya Dekorasyon

Modern Salon Takımları

20.02.2019
1.660
Modern Salon Takımları

Kıpır kıpır capcanlı renklerle hem içinizi hem de gözünüzü aydınlatacak modern salon takımları modellerini Çetmen farkıyla siz de satın alabilirsiniz. Üstelik 2018 yılının sonuna özel indirimli fiyat seçenekleriyle karşımıza çıkmaya devam eden bir anlayışla verilen bu hizmetler ışığında her anlamda en iyi olanaklarla hizmetlerin meydana getirilmeye devam edildiğini kesinlikle dikkate almamız söz konusu olacaktır. Bütün bunlar ışığında her anlamda modern koltuk takımlarını ekonomik fiyatlarla alma şansını yakalama imkanı bulacaksınız.

Sportif Bir Salon Takımınız

Sportif bir salon takımı arayanların kuşkusuz Girona salon takımını mutlaka görmeleri gerekmekte. Her yönüyle tamamen eşsiz şıklığını bizlerle buluşturmaya devam eden mobilya anlayışıyla dikkat çekiyor, ayrıca duvara yaslamadan zero wall özelliğiyle kolaylıkla yatak olabiliyor. Öte taraftan ahşap iskeletin çelik iskeletle desteklenmesiyle her anlamda dikkat çekmektedir.

Modern ve Dinamik

Tres salon takımı ise modern ve dinamik yapısıyla çetmen modern salon takımları arasında dikkatleri üzerine çekmektedir. Şık yüksek metal uygulamasıyla da her anlamda dikkatleri üzerine çekmeye devam eden yaklaşım tarzıyla her yönden fark yaratmayı sürdürmektedir. Bir başka hususiyet olarak 30 dns süngeriyle kuş tüyü sarma süngeriyle size üst düzey konforu sağlamaya her yönden devam edecektir.

Dekoratif Kırlent Uygulaması

Yine en şık salon takımlarınız olmaya aday Monza salon takımınız deri görünümüyle dikkat çekmekte. Üstelik dekoratif zenginleştirilmiş kırlent uygulamasıyla da her bakımdan fark yaratmaya devam etmektedir. Üstelik öte taraftan bir diğer niteliği olarak doğal ahşap uygulamasıyla alışılmışın dışında bir tasarımı sizlerle buluşturmaya devam eden yönlerinin var olduğunu kesinlikle dikkate almak gerekiyor. Tüm bunlar da her yönden tamamen eşsiz yaklaşımları sunmaktadır.

Elegant Chester Modeliniz

2019’u Octavo ile de modern salon takımları 2018 özel chester modeliyle karşılayabilirsiniz. Modern chester elegant anlayışıyla karşımızda duran Octavo salon takımında ultraviolet renk, kapitone dikiş uygulaması ve eklektik tasarım her yönden karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Her yönüyle tamamen ayrıcalıklı olmayı sürdüren sıra dışı yeniliklerini bizlerle buluşturması bakımından gerçekten de önemli bir konuyu teşkil etmeye devam etmeyi sürdürür.

Foto Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.