Mobilya Dekorasyon

Modern Ve Şık Vestiyer Modelleri

Modern Ve Şık Vestiyer Modelleri

Antreler için modern ve şık vestiyer modelleri her evin ihtiyacıdır. Bu nedenle de çok fazla modeli tasarlanmakta ve bu modeller her sezon yenilenmektedir. 2019 vestiyer modelleri işlevsel ve şık tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Evlerin giriş kısımlarının dekorasyonu insanları ilk karşılama alanı olduğu için oldukça önemlidir. Bu alanda evin dış kapısından tutunda ilk girilecek odaya kadar antre dekorasyonu titizlik ve özenle yapılmalıdır. Bugün sizlere antrelerin en gözde dekorasyon ögesi olan vestiyer ve portmanto modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Modern Ve Şık Vestiyer Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Modern Ve Şık Vestiyer Modelleri

Antre dekorasyonu gelen misafirlere evin dekorasyon tarzı hakkında ilk izlenimi vereceği alan olduğu için öncelikle genel dekorasyon tarzınızı belirlemeli ve bu yönde bir vestiyer modeli tercih etmelisiniz. Seçeceğiniz ürün kendi alanının en şık, kullanışlı ve kaliteli ürünü olmalıdır.

Vestiyer alınırken minicik bir aile olabilirsiniz. Bunu düşünerek sakın küçük ve basit bir model seçmeyin. Vestiyer alınırken ilerde ailenin genişleyeceğini ve gelecek olan misafirlerinizin kalabalığını düşünerek bir model seçiminde bulunun.

Günümüzde birçok ünlü ve kaliteli mobilya markası kendi bünyesinde vestiyer modelleri üretmektedir. Gelen talepler doğrultusunda en çok üretilen model ise aynalı modellerdir. Aynalı modern bir vestiyer tercih ederseniz hem dekorasyonunuza katkıda bulunacak, hem dar dar bir antreye sahipseniz ortama derinlik kazandırarak ferah bir görünüm sunacak, hem de dışarıya çıkarken kendinize son kez bakarak dışarıya daha şık çımanızı sağlayacaktır. Bu nedenle aynalı modern vestiyer modelleri diğer modellere göre daha şık ve özenli tasarlanmaktadır. Eğer uzun ve dar bir girişe sahipseniz mutlaka aynalı bir vestiyer tercih etmelisiniz.

Modern Ve Şık Vestiyer Modelleri

2019 vestiyer modellerinde evlerin depolama alan ihtiyacı da düşünülerek koleksiyonlarda bu yönde modellere yer verilmiştir. Eğer depolama alanı sıkıntısı çekiyorsanız böyle bir model tercih edebilirsiniz.

En Şık Vestiyer Modelleri

Vestiyer seçiminde renk de son derece önemlidir. 2019 trend vestiyer renkleri krem, kahverengi, beyaz, siyahtır. Ancak bu renkler gelişi güzel kullanılamaz. Seçeceğiniz vestiyer evin giriş kısmının boyutlarına göre tercih edilmelidir. Giriş kısımları genelde küçük ve karanlık olurlar. Bu nedenle beyaz ve kahverengi gibi açık renklerde bir vestiyer modeli tercih etmenize yarar var.

Evinizin giriş kısmı yeteri kadar ışık alıyorsa ve geniş bir girişe sahipseniz siyah gibi koyu renklerde bir vestiyer de seçebilirsiniz. Geniş ve aydınlık girişi olanlar renk konusunda daha şanslılar diyebiliriz.

Üreticiler yeni sezon vestiyer modellerinde oturmak için minik alanlar tasarlamış. Oldukça modern ve şık bir görünüme sahip olan oturma alanları, sandık kısımlarını ise depolama alnı olarak kullanabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir evde oturuyorsanız hazır vestiyer almak zorunda değilsiniz. Giriş kısmına göre kaliteli, sağlam, gösterişli ve modern bir vestiyer modeli ile misafirleriniz daha görkemli bir alanda karşılayabilirsiniz.

Alacağım Vestiyeri Neler İçin Kullanmalıyım?

Modern Ve Şık Vestiyer Modelleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi seçeceğiniz vestiyer modeli evinizin genel ihtiyacına göre olmalıdır. Örneğin depolama alnı sıkıntısı çekiyorsanız ve büyük bir girişe sahipseniz bu alanı değerlendirerek, çok bölmeli ve çekmeceli büyük bir vestiyer tercih ederek evin tamamının depolama ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Ayrıca dış kısmında raflar bulunan dekoratif vestiyerler ile de o rafları dekoratif ürünler ile doldurarak evinizin girişini oldukça güzel bir hale getirebilirsiniz.

mobilya alırken dikkat edilecek noktalar

Benim depolama alnım yeteri kadar var diyorsanız, minik boyutlarda şık, zarif ve modern bir model tercih ederek giriş kısımlarınızı renklendirebilirsiniz.

Modern ve şık vestiyer modelleri işinizi kolaylaştıracak tasarımlardan oluşmaktadır. Şemsiye ve çanta koyabileceğiniz özel alanlara sahip modelleri mutlaka incelemelisiniz.

Aşağıda sizler için 2019 vestiyer modeli kataloglarını inceleyerek, öne çıkan modern ve şık vestiyer modelleri resim galerisi derledik. Galeriyi inceleyerek işinize daha çok yarayacak, ayakkabı, terlik, şemsiye ve çanta koyma alanlarına sahip bir model seçiminde bulunabilirsiniz.

FOTO GALERİ / Modern Ve Şık Vestiyer Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.