Modern Yemek Odası Dekorasyonları

Modern Yemek Odası Dekorasyonları
10 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 97 kez okundu.

2019 yılına özel modern yemek odası dekorasyonları Çetmen’de sizleri bekliyor. Gayet samimi tasarım anlayışıyla yemek odalarınızı değiştirmeye kararlı birbirinden şık mobilya takımlarıyla siz de yemek yemeden aldığınız hazzı iki katına çıkaracaksınız. Üstelik oldukça şık tv üniteleriyle de tamamen modern yemek odası coşkusunu sizlerle buluşturacaktır.

Marlon Yemek Odası

Görsel zenginlik yaratılmak amacıyla konsol ve aynası hareketliliği vurgulamış durumda. Öte taraftan yine dikkat çekmeye devam eden yapısından ödün vermeyen anlayışa dayanarak fonksiyonel özellikleri de her açıdan fark yaratmaktadır.

– E1 kalitesinde üretim

– Açılır yemek masası

– Masa içi çatal-bıçak-kaşık bölmesi

– Geometrik detaylı tasarım öne çıkan yenilikleridir.

Tres Yemek Odası

Endüstriyel tasarımın fonksiyonellikle buluştuğu bir diğer yemek odası takımları arasında gelen modeller arasında yer almaktadır. Tres yemek odası metal sandalye ayakları ve yine orta sehpasıyla son derece kusursuz bir görünüm kazanmış durumdadır. Gizli bölmeli açılıp kapanabilen yemek masası da fonksiyonelliğini ortaya koyuyor.

Milo Yemek Odası

Modern yemek odalarının ahşap tasarımına dayanan oldukça şık örneklerinden biri olmayı sürdürmektedir. Her bakımdan kaliteden bir an bile ödün vermeyen modern yemek odası takımı sürgü kapaklı konsol, E1 kalitede üretim ve de metal kulp detayıyla her yönden dikkat çekmeye devam eden yanıyla karşımızdaki yerini korumaya devam ediyor.

Aytaşı Yemek Odası

Ceviz işçiliğinin bej renkle uyumunu yakaladığı modern yemek odası takımlarından biri. Ayrıca konsol aynasındaki gizli led aydınlatma sistemi ortama romantik bir hava katıyor. Öte yandan açılabilen yemek masası ve yüksek ayak uygulaması son derece dikkat çeken teknik detaylar arasında gelmesi açısından önemlidir.

Çetmen Kampanyası

Bütün bu ve daha birçok modern yemek odası takımı fiyatları %30’a varan indirim ve de ekstra enflasyonla mücadele indirimlerine dayanarak sizlere sunulmaya devam ediliyor. İşte ortada duran bütün bu teknik yenilikler ele alınacak olunduğu zaman her halükarda dikkatleri üzerine çekmeyi sürdüren yaklaşımıyla karşımıza çıktığını kesin olarak ele almak gerekir. Tüm bunlar da son derece önemli konular arasında gelen yönüdür.

FOTO GALERİ


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git