Mondi Tek Kişilik Baza Fiyatları

Mondi Tek Kişilik Baza Fiyatları
10 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 106 kez okundu.

Rahat uyumanın en büyük sebebi yataktır ve Mondi Tek Kişilik Baza Fiyatları ile rahat uyumanızı garanti altına alabiliyor. Sadece yatak olanakları ile değil özellikle küçük evler için yer olanağı sağlayan baza olanakları ile de müşteriler için cezbedici bir hal almış durumda. Ortopedik yatakları ve fiyatları ile Mondi Tek Kişilik Baza Fiyatları müşterinin tüm isteklerini en iyi ve sağlıklı bir şekilde sağlamayı hedeflemektedir.

Mondi baza olanağı ile bile küçük evler için farklı seçenekler sunabiliyor. Böylelikle yer sıkıntısı çeken her kullanıcı farklı şekilde kendine uygun baza yataklara sahip olabiliyor.

Yavrulu Baza

Tek kişilik bazanınız altından çekmeceli olarak bir yatak daha çıktığını düşünün ve bunu baza bölümünün haricinde bir yerde çıktığınızı düşünün. Olmaz dediğiniz her şey mükemmel fiyatları ve kaliteli bir şekilde Mondi de yer almakta. Yavru bazalar da Mondi Tek Kişilik Baza Fiyatları ile müşterileri cezbediyor.

Farklı Başlık Olanakları

Her odanın konsepti ve tasarımı farklıdır. Özellikle yatak odaları insanın kendilerini yansıttığı yerlerin arasında yer almaktadır. Bu yüzden Mondi tek kişilik bazaların başlık seçimlerinde farklı renk ve tasarımda ürünler tercih edebilirsiniz. Başlıklar özellikle müşteri ihtiyaç ve isteklerine göre tasarlanmış aynı zamanda bu tasarımları farklı renkler ile müşterilerinin hizmetlerine sunmuştur.

Kalın Derinlikli Baza

Her baza derinlikleriyle ölçülmektedir. Müşteriler daha alçak veya daha yüksek yataklarda yatmak isteyebilirler. Mondi bu durumdan dolayı müşterilerinin ihtiyaçlarını farklı derinlikteki bazalar geliştirerek düzeltmeyi amaçlamıştır. Kalın derinlikteki bazalar yer sıkıntısı çok yaşayan müşteriler ve yüksekte yatmayı seven müşteriler tarafından kullanılabilmektedir. Derinliğinden dolayı içerisine fazla şeyler konulmasını sağlayan bazalar, müşterilerin en çok tercih ettiği mobilyalar arasında yer almaktadır.

İnce Derinlikli Baza

İnce derinlikteki bazlar genellikle yere daha yakın yatmayı seven veya yer sıkıntısı daha az olup şık tasarımlardan hoşlanan müşteriler için tasarlanmıştır. Bu bazaların avantajı yatakların altının kolay temizlenmesindendir. Kalın derinlikteki bazaların dış temizliği daha zordur.

Farklı Renkli Baza

Eğer odanız renkli bir odaysa ve yatakları nasıl uyduracağınızı düşünüyorsanız Mondi bu konuda sizleri düşünerek farklı renkli tek kişilik baza modelleri sunmaktadır.

FOTO GALERİ


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git