Ortopedik Ofis Koltuğu

Ortopedik Ofis Koltuğu
11 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

Ergonomik yapısıyla dikkat çeken birbirinden ortopedik ofis koltuğu modelleri hem yöneticiler hem de ofis çalışanlarının bel ve omurga sağlığını en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Bunun yanı sıra her yönden rahatlık sunmaya devam eden yapısıyla da gerçekten fark yaratmaya devam eden yaklaşımına bağlı olarak her anlamda sıra dışı özellikleriyle bir arada sunulmaya devam edilmektedir.

Çok Yönlü

Toplantı, çalışma ve dinlenme gibi çok yönlü amaçlara cevap veren ortopedik ofis koltukları ile siz de her açıdan bu koltukları ofisinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ergonomik

Doğru oturuş pozisyonuna göre kişiyi destekleyen ergonomik yapısı sayesinde sıkça yanlış oturuşlardan kaynaklanan kamburluk ve bel ağrısı gibi problemlerin bütünüyle önüne geçilmesini sağlamaktadır. Bu yönüyle de her açıdan tam bir omurga dostudur.

Yükseklik Ayarlı

360 derece dönebilen yükseklik ayarlı koltuk sayesinde her bakımdan son derece ideal bir çalışma avantajı sağlamaktadır. Üstelik her bakımdan kaliteden kesinlikle ödün vermeyen yapısına dayanarak tamamen yerli üretimin verdiği güçle bel ve omurga desteği sağlamaktadır.

Yumuşacık Minder Dokusu

Son derece ergonomik yönüyle rahat etmenizi sağlayacak yumuşacık minder dokusuna sahip olması bakımından uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlar. Bu da her açıdan tamamen sıra dışı yenilikler ışığında karşımıza çıkmaya devam eden nitelikleri bir arada tutmaya devam etmesi açısından gerçekten de önemli bir özelliği bir arada sunmaktadır.

Fiyatı

Türkiyenin tamamen yerli üretimiyle geliştirilen ergonomik ofis koltukları gayet makul fiyatlarla satılan ürün grupları arasındaki yerini oluşturmaya devam etmektedir. Bu sayede ekonomik olmaya devam eden özelliğinden kesinlikle taviz vermeksizin her manada sizlerin de aradığı bütün modellere kolaylıkla sahip olması mümkün.

İster yönetici koltuğu olsun ister ofis çalışanı olsun her bakımdan çalışma, dinlenme ve toplantılar için uygun olma özelliği sağlamaya devam eden yapısıyla karşımıza çıkarak gerçekten de sıra dışı yenilikleriyle fark yaratmaktadır.

Garanti

Ofis koltuğu tam iki yıl net garanti kapsamına alınarak bu süre zarfında karşılaşacağınız bütün sorunlara karşı bire bir iade veya para iadesi garantisi sizlere verilerek güvenebileceğiniz alışveriş imkanı sağlar.

FOTO GALERİ


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git