Oturma Odası Duvar Aksesuarları

Oturma Odası Duvar Aksesuarları
16 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 182 kez okundu.

Gününün önemli bir kısmını oturma odasında geçirenlerden biriysen, oturma odası duvar aksesuarları hayatına yeni bir renk katabilir. Sonuçta detaylarda saklı olan yalnızca şeytan değildir, öyle değil mi? Kişiliğini yansıtacak, içini açacak, misafirlerinin ilgisini çekecek, ortamın havasını anında değiştirecek pek çok çözüm bulabilirsin. Üstelik bunu yapmanın gayet ekonomik yolları da var. Sonuçta küçük dokunuşların da büyük etkileri olabilir.

Işık Duvarından Gelsin

Oturma odanın havasını değiştirmeye ışıktan başlayabilirsin. Tavanda, odanın ortasında asılı duran avizeyi unutup duvar lambası ile işe başlayabilirsin. Bu küçük ama etkili dokunuş özellikle loş ışık seviyorsan tam sana göre demektir. Ufak bir internet araştırmasıyla zevkine göre pek çok ürün bulabileceğin de kesin

Kitaplarına Yer Ver

En sevdiğin kitapları duvarına asacağın modern bir kitaplıkla sergile. Böylece her gördüğünde kitap okumak için motivasyon kaynağın karşında olur. Ayrıca eve gelen misafirlerin de seninle ilgili fikir edinmeleri kolaylaşır. Kitaplığı astığın duvara kara tahta boyası uygulaman da istediğin gibi not almana ve karalama yapmana olanak verir. Düşüncelerle doğru eğlenceli bir duvarı kim sevmez ki?

Ahşap Duvar Aksesuarları ile Nostaljik Bir Ortam Oluştur

Oturma odası duvar aksesuarları ile nostaljik yönünü konuşturman da mümkün. Dekorasyonda retro uygulamalar ilgini çekiyorsa ahşap duvar aksesuarları tam sana göre demektir. Ahşap duvar rafları, saatler, ağaç kütükleri ile kendine özel bir köşe hazırlayabilirsin. İtiraf edelim kim biraz nostalji sevmez ki? Özellikle romantik bir tarafın da varsa duvar mumlukları kesinlikle küçük ama etkili bir çözüm olacaktır.

Modern ve Etkili Metal Duvar Aksesuarları

Dekorasyon tercihleri modern ve minimal olan biriysen, metal duvar aksesuarları tam da aradığın şey olabilir. Poligonal hayvan figürleri ya da dünya haritaları son zamanlarda çok popüler. İnternetten kolayca satın alabileceğin bu ürünler tarzını ortaya koymanda tek başına yeterli olabilir. Üstelik hem ilgi çekici hem de sıkılması zor ürünler oldukları için uzun ömürlü bir çözüm olacaktır.

3 Boyutlu Duvar Dekorasyon Ürünleri

Teknolojinin dekorasyonda ulaştığı son noktada PU Panel ürünleri bulunuyor. Biraz masraflı olabilmekle beraber bu duvar dekorasyon ürünleri tamamen kişiye özel yapılabilmekte. Üstelik uygulama şekilleri de birbirinden farklı. İstersen duvarında kocaman bir tablo olmasını sağlayabilir ya da duvara 3 boyutlu efekt verebilirsin. Eğer sanatçı kişiliğin varsa bunu göstermek istiyorsan özel siparişle kendi tasarımını da duvarına uygulattırabilirsin.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git