Mobilya Dekorasyon

Oturma Odası Perde Modelleri 2019

Oturma Odası Perde Modelleri 2019

Perde modelleri oturma odası ve salon için evde en şık olan alanlarıdır. Bu iki odayı çok havalı ve benzersiz gösteren en önemli şey detaylarda gizli olan perdeleridir. Bu yazıda bu yılın en çok tercih edilen modern oturma odası perde modelleri, hakkında sizler için birçok araştırma yapıldı, bu yılın en popüler olan yeni model perde fiyatları, hakkında bilgi alırken bu perdelerin mobilyalar ile nasıl uyumlu bir duruma getirebilir konusunda dekorasyon fikirleri bulabilirsiniz.

Perde modelleri oturma odası

Perde modelleri oturma odası

Modern Oturma Odası Perde Modelleri

Perdeler mekanizmalı olan ve manuel olan olmak üzere iki çeşitten oluşmaktadır. Mekanizmalı olan perdeler, içerisinde bulunan mekanizma yardımı sayesinde sağa sola açılabilir. Dilediğiniz boyutlara kadar açabileceğiniz veya kapatılabilen bu modern oturma odası perde modelleri istenilen ayarda bırakılabilir. Manuel perdeler ise sizin kendiniz el yardımı ile açıp kapatmanız gerekmektedir. Ayrıca bu perdeleri bir ip ile tutturabilmek mümkündür. İstenilen uzunluklarda ayarlanabilen bu perdeyi farklı boncuk süslemeleri ve perde aksesuarları ile farklılaştırabilirsiniz. Geniş ve manzaralı perde modelleri oturma odası özellikle çok tercih edilenler desenli ve işlemeli modelleriyle oluşturabilirsiniz. Eğer perdeyi gösterişli ve ağır olacaksa beyaz veya kırık beyaz saten bir güneşlik de kullanılabilir.

Modern oturma odası perde modelleri

Modern oturma odası perde modelleri

Yeni Model Perde Fiyatları

Yeni model perde fiyatları her sene değişmektedir. Özellikle moda ve trend yönlendirmesi açısından değişken fiyatlar, 100 TL’den başlamakta 10 bin TL ye kadar çıkabilmektedir. Kadife perde fiyatları kullanılacak alanda ki metrekareye göre değişkenlik gösterse de genelde diğer perdelerden daha yüksektir. Tüm perdeler içerisinde, en düşük maliyeti olanlardan biri de stor perdeler olmaktadır. Ne kadar çok ofis pencerelerin tercih edilse bile küçük boyutlardaki oturma odalarında hayat kurtarıcısı bu stor perdeler olabilmekte, ekonomik ve kullanışlıdır. Ayrıca bu perdelerin dilediğiniz renk ve modellerini bulabilirsiniz.

Spor Oturma Odası Perde Dekorasyonu

Altın varaklı büyük kocaman yağlı boya tablolar ile odayı süsleyen avize pahalı perde modelleri oturma odası dekorasyonları size hiç hoş gelmiyorsa, size spor bir tarz gerekir. Avize modelleri için https://www.ews.com.tr/ews-akrilik-soft-kirmizi-sarkit-avize adresini ziyaret edebilirsiniz.

EWs akrilik soft kırmızı sarkıt avize

EWs akrilik soft kırmızı sarkıt avize

Açılabilen kanepelerin bir araya geldiği mumla ortamı ısıtacak yıllardır kullanımı sürdürülen perde ve tüller, en kullanışlı modeller olur. Odanın ne kadar çok ışık aldığına ve mobilyaların rengine bağlı olarak seçebileceğiniz perdeler her dönem için yenilikçi bir yapıda kalabilecek oturma odası perde dekorasyonu olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.