Oturma Odası Takımı

Oturma Odası Takımı
11 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 45 kez okundu.

Mobilya markasının lider markalarından İstikbal oturma odası takımı ile göz dolduruyor. Tümüyle kaliteden ödün vermeden yenilikçi, modern yaklaşımlarla sunulan mobilya takımlarında her anlamda aradığınız zevke uygun mobilya takımlarını rahatlıkla bulabileceksiniz.

Modern Oturma Odaları

İstikbal’in 2019 tasarımlarına dayanan modern dekorasyon fikirlerine dayanan oturma odası takımlarının satışları başladı. Tamamen yerli üretim güvencesiyle satışı gerçekleştirilen bütün bu ürün gruplarında net yarı fiyatına varan indirim fırsatı sizleri beklemektedir.

Modern dekorasyon anlayışıyla dikkatleri üzerine çekmeyi sürdüren oturma odaları her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin hareketli ve dinamik ürün grupları bulunmaktadır.

Klasik Yatak Odası Takımları

Bütünüyle klasik istikbal yatak odası takımlarını arayanlara özel sunulan birbirinden eşsiz fırsatlar sunulmaktadır. Gardırop kullanışlı olup 4 kapaklı sürgülü olma özelliği taşır. Yine yüksek ayaklı mobilya anlayışına dayanarak temizlik işleminin son derece kolay hale gelmesi mümkün olmaktadır. Tüm bunlar da klasik dekorasyon tutkunları için son derece önemli uygulamalar arasında yer almaktadır.

Genç Odası Takımları

İstikbal’den gençlere özel birbirinden modern ve birbirinden şık istikbal mobilya takımları sunulmaktadır. Bu genç odalarında ücretsiz kurulum desteği ve 2 yıllık net garanti imkanı verilerek her anlamda en çok tercih edilen genç odası modellerine sizlerin sahip olması mümkün hale gelmektedir. Bu da aradığınız ürün gruplarına kesin olarak ulaşmanızı sağlaması açısından gerçekten de önemli bir konudur.

2 Yıl Garanti

İstikbal Mobilya anlayışına dayanarak birbirinden şık ürünlerde kesinlikle iki yıl net garanti imkanı verilmektedir. Bununla beraber yine bir diğer özellik olarak her anlamda mobilya markasının lideri olmaya devam eden anlayışla hareket edilerek en iyi hizmet aktarılmaktadır.

Yarı Fiyatına Varan İndirim

Tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi oturma gruplarında da yarı fiyatına varan indirimler sizleri bekliyor. Eğer siz de 2019 yılında yepyeni mobilyanız olsun istiyorsanız doğruca İstikbal mağazalarını ziyaret edin. Üstelik nakit alışverişlere özel ek indirim seçenekleri ve yine esnek ödeme koşullarıyla sizlerin de aradığı mobilya gruplarına çok rahatlıkla ulaşma imkanı bulunmaktadır. Tümüyle ortada duran bu nitelikler bağlamında siz de en yeni ürünlere kavuşacaksınız.

FOTO GALERİ


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git