Mobilya Dekorasyon

Oturma Odası Vitrin Dolapları Tasarımları

Oturma Odası Vitrin Dolapları Tasarımları

​​​​​​​Mobilya oturma odası salon açısından hem konfor olarak hem de dekoratif yapı konusunda her açıdan ayrıcalık oluşturacak seçenekler arasından tercih yapılmalıdır. Özellikle söz konusu oturma odası vitrin dolapları olduğu zaman, mutlaka dekoratif ve şık bir tasarım sunacak yapılar değerlendirilmelidir. Oturma odalarının görsel açıdan en dikkat çekici kısımları olan vitrinler için, günümüzde geniş ürün yelpazesi altında pek çok değişik seçenek bulunuyor.

Mobilya oturma odası salon

Mobilya oturma odası salon

Modern yapı ile hazırlanmış ahşap tasarımların yanı sıra, cam üzerinden yapılmış farklı modeller de bulunmaktadır. Geniş renk yelpazesi ve günümüz modern tasarıma ayak uyduran birbirinden şık seçenekler, oturma odalarına ve salonlarını günümüzde süslüyor.

Kitaplıklı Oturma Odaları

Kitaplıklı oturma odası daha entelektüel ve havalı bir görüntü arzu edenler için değişik tasarımlar sunuyor. Odanın boyutlarına ve yapısına bağlı olarak, eşyaların modeline uygun şekilde değişik tasarımlarda pek çok kitaplık bulunuyor. Bu kitaplıkların içerisine sadece değişik kitaplar değil, aynı zamanda süs eşyaları ve özen hatıra resim ile çerçeveler yerleştirilmektedir.

Kitaplıklı oturma odası

Kitaplıklı oturma odası

Özellikle mat ve açık renkler üzerinden ele alınan kitaplıklar, televizyon üniteleri ile beraber bütün olarak da değerlendiriliyor. Her ne kadar göz yoran bir durum ortaya çıkarsa dahi; kullanışlı ve pratik bir yapı oluşturduğundan dolayı televizyon ünitesi ile birlikte kitaplık bir arada değerlendirilmektedir.

Gardrop İçi Dizaynlar

Gardrop içi dizayn daha kullanışlı ve konforlu bir yapı oluşturabilmek için doğru yapı üzerinden ele alınmalıdır. Mutlaka askılık kısımları ile beraber farklı bölmeler ve çekmeceler, gardırop üzerinde yer almalıdır. Böylece istenilen düzen oluşturulabilir ve farklı eşyaları rahatlıkla ayırma şansı elde edilebilir. Tabii gardrop boyutları yatak odasının yapısına ve boyutlarına bağlı olarak dikkatli şekilde tercih edilmelidir.

EWs 3'lü çini lale takımı

EWs 3’lü çini lale takımı

Gardıroplar ya da kitaplık ile beraber vitrin çeşitleri seçimi yapılırken, mutlaka bunları uyumlu şekilde odaları süsleyecek farklı ev dekorasyon  ürünlerine dikkat edilmelidir. Güzel bir görüntü oluşturacak tasarım altında kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış ev dekorasyon ürünlerini, bütçenize uygun şekilde https://www.ews.com.tr/ev-gerecleri/ev-dekorasyonu üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.