Mobilya Dekorasyon

Paletten Köşe Takımları 2021 – Ev Düzenleme

Paletten Köşe Takımları 2021 – Ev Düzenleme

Kendin yap tasarımları açısından birkaç ahşap palet ile eviniz için harika köşe takımları oluşturabilirsiniz. Özellikle de paletten oluşturulan köşe takımları hem ekonomik açıdan pratik sonuçlar içermekte, hem de estetikliği de kendi özgün biçimlerinize göre şekillendirebilmeniz adına sizlere olanaklar sağlamaktadır. Balkon, bahçe, şark odası hatta oturma odasına bile paletlerle oluşturacağınız harika köşe takımları yerleştirebilirsiniz. Üstelik sadece yarım gününüzü bile alabilecek olan kapasitelere sahip bu tarz palet takımları sayesinde, ortaya çıkacak olan sonuçlar sizleri çok ama çok memnun edecektir. Bu hususta bizler de sizin paletlerle uygulayabileceğiniz köşe takımı fikirlerini derledik. Bu sayede aklınıza yatacak olan tasarıma da daha hızlı erişebileceğinizi düşünüyoruz.

1. Balkonlarınıza beyaz renkli köşe takımları

blank

Altı adet paleti beyaz renge boyadıktan sonra balkonlarınıza yerleştirebilir ve beyaz minder ile yastıklarla destekleyerek ortaya harika bir köşe takımı çıkarabilirsiniz. Böylece geniş balkon ve teraslarınız için şık bir tasarıma da sahip olacaksınız.

2. Bahçenize hoş bir hava katın

blank

Kiremit rengine boyayacağınız paletlerinizle güzel bir bahçe köşe takımı oluşturabilirsiniz. Üstelik geniş bir açı olduğu için paletlerinize kollar ekleyerek güzel havaların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

3. Çiçek desenli profesyonel köşe takımları

blank

Paletlerinizin kenarlarını da kapatmak adına gerçekleştireceğiniz ahşap monte işlemlerinin ardından, çiçek desenli yastıklarla ortaya oldukça güzel bir bahçe köşe takımı çıkarabilirsiniz.

4. Mavili morlu bahçe köşesi

blank

Gri ve mavi renkleri uyumlu bir şekilde harmanlayarak, minder ve yastık takviyeleri ile eş zamanlı olarak da ortaya gerçekten güzel bir köşe takımı çıkarma şansı bulacaksınız.

5. Siyah ile beyazın eşsiz uyumu

blank

Evinizin en özel köşesine yapacağınız bu tasarımda, siyaha boyanmış paletlerinizi beyaz minderler ile muazzam bir şekilde bütünleştirip, ortaya etkili bir köşe takımı tasarımı çıkarabilirsiniz.

6. Ahşabı yeşil ile buluşturun

blank

Dinlenmek için özel bir köşe oluşturmak ve ahşabın güzelliğini de öne çıkarmak adına paletlerin üzerini yeşil renklerdeki minderler ile şekillendirmenizi öneririz. Ortaya gerçekten de naif uyumlar çıkacağından asla şüphe etmeyin.

7. Geniş balkonları mutlaka değerlendirin

blank

Palet köşe takımı tasarımları açısından geniş balkonları mutlaka değerlendirmenizi öneririz. Zira, bu sayede evinizin giriş kısmındaki alanları da hoş vakitler geçireceğiniz ortamlara dönüştürme şansınız olur.

8. Yazlıklarınıza hoş bir görünüm kazandırın

blank

Aslına bakacak olursak yazlıklar ile birlikte her eve uyum sağlayacak teras kısmında paletlerle güzel köşe takımları oluşturabilir, evinizi de hoş bir görünüme kavuşturma şansı bulabilirsiniz.

9. Küçük bir köşe hiç fena olmaz

blank

Paletlerle oluşturulacak olan köşe yerlerinin illa geniş olmasına gerek yok. Kendiniz için naif bir köşe tasarımı oluşturarak da evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

10. Evinizin giriş kısmını değerlendirin

blank

Özellikle de geniş bir salon ile antre alanına sahip olan evler için bu tarz bir köşe takımı hayat kurtarır. Aynı zamanda estetik açıdan da orijinal bir görünüm kazandırır.

11. Krem renginin naifliğini bahçelerinizde şekillendirin

blank

Evinizin bahçesinde krem rengi ile uyumlu olan palet köşe takımları yapabilirsiniz. Bu sayede de hoş bir estetik görünüme de sahip olma durumları olacaktır.

12. Bahçe tasarımlarının vazgeçilmezleri palet köşe takımları

blank

Gerçekten de sağlam bir bahçe tasarımı açısından paletlerle ortaya sıkı görünümler kazandırabilirsiniz. Üstelik bu aşamalarda maddiyat açısından da avantajlı bir konum elde edebilmek mümkündür.

13. Muazzam görünümlere anında ulaşın

blank

Son olarak sizlere palet tasarımları ile ortaya muazzam görünümler çıkarabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Unutmayın ki kendin yap projeleri ve birkaç cesur hamle sayesinde gerçekten de sıkı işlere ulaşabilir, evinize özel köşe takımları oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.