Mobilya Dekorasyon

Pratik Bahçe Dekorasyonu

11.09.2019
253
Pratik Bahçe Dekorasyonu

Ev dekorasyon bahçe alanlarında ne yapacağını bilemiyor fakat en güzel bahçe düzenlemesini yapmak istiyorsanız öncelikle kullandığınız ürünlerin boyları, görünümü ve birbiriyle uyumuna önem vermelisiniz. Yemyeşil bahçeniz ile en uyumlu olacak renk ise siyah ve altın sarısıdır; çünkü bu renkler ortamın enerjisini dengeler ve daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Uzun Boyutlu Ürünler

Büyük bir bahçeniz varsa ve bu duruma uygun olarak en şık bahçe mobilyaları ya da ihtişamlı ve gösterişli ürünleri kullanmak istemeniz gayet normal olacaktır. Bu gibi bahçelerde rahat ve gösterişli bahçe koltuklarının yanında aynı derecede gösterişli ve renk olarak da uyumlu olan bazı dekoratif ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünler çeşitli şık saksılar, gösterişli koltuklar veya biblolar olabilir. Bu durum sizin zevk ve isteklerinize göre şekil alabilir fakat dikkat etmeniz gereken en önemli şey bahçenizin şeklini göz önüne alıp bahçenize uygun boyutlarda ürün seçimi yapmanızdır.

En Şık Bahçe Mobilyaları

En Şık Bahçe Mobilyaları

Uzun ve Zarif Seçimler

Evinizde evcil hayvanlara sahipseniz kesinlikle uzun ve zarif seçimler sizin ve evcil hayvanlarınız için en iyi seçeneklerden biri olacaktır, örneğin uzun ayaklı bir saksı siz ve hayvanlarınız için gayet uygun bir seçim olabilir. Kullandığınız uzun ve zarif ürünler ile hayvanlarınızın bitkilerinize zarar vermesini önlemiş ve aynı zamanda hoş bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Ayaklı Saksı

Ayaklı Saksı

Minimal Ürünler ile Harika Görünüm

Bahçe düzenlemek istiyorum fakat küçük bir bahçem var diyenlerdenseniz, minimal ürünler ile minik ve tatlı bahçenizde nasıl harika bir görünüm elde edebileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Küçük bahçeniz için minimal ürünler kullanmak görüntüyü dengeleyecek ve sizin için geniş bir alan bırakacaktır. Bahçenizde minik veya kısa saksı ürünlerini kullanarak harika bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

Bahçe Düzenlemek İstiyorum

Bahçe Düzenlemek İstiyorum Diyenlere Minimal Saksı Önerisi

Yuvarlak ve Muhteşem Hatlar

Bahçeniz için yuvarlak hatlı ürünler kullanmanız bahçenizi daha zarif ve şık gösterecektir. Bahçenizde kullanacağınız masa, lamba veya saksı gibi ürünleri yuvarlak hatlı seçmeniz durumunda seçtiğiniz bu ürünler bahçenizin görünümündeki sertlik ve keskinliği yok edip yumuşak ve zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.