Renkli Halı Modelleri

Renkli Halı Modelleri
11 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

Yünden birbirinden şık renkli halı modelleri %30 indirim fırsatıyla sizleri bekliyor. Merinos markasının güvencesine dayanarak birbirinden şık ve sıra dışı kalitede halılara sizler de her anlamda sahip olacaksınız. Üstelik yepyeni tasarımcıların elinden çıkan yönleriyle de karşımıza çıkmaya devam ettiğini her anlamda söylememiz gerekmektedir.

Geometrik Halı Modelleri

Üçgen, baklava, zikzak gibi sıklıkla tercih edilen geometrik motiflerden oluşan birbirinden rengarenk halılar sizi bekliyor. 2019 yılına özel yepyeni indirim fırsatlarına dayanarak aradığınız tüm modellere sizler de sahip olacaksınız. Böylece her yönden ekonomik olmaya devam eden fiyatlarla satın alabileceksiniz.

2019 Fiyatlar!

Rengarenk halılarda 2019 fiyatları geçerliliğini korumaya devam ediyor. Kaliteden ödün verilmeksizin her yönden merinos renkli halı modelleri sizleri beklemeye devam ediyor. Bu yönüyle de tamamen sıra dışı eşsiz yenilikleriyle karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir.

Ekonomik olmaya devam eden yönleriyle yarı fiyatına varan seçenekler üzerinden sizlerin de her açıdan aradığı onlarca model arasından tercih ettiği modellere rahatlıkla sahip olması mümkün olmaktadır. Bu da gerçekten de fark yaratmaya devam eden nitelikler olarak karşımıza çıkar.

%100 Yünden

Halı modelleri tamamen %100 hakiki yünden üretilmektedir. Ayrıca Uşak halısı modelleri ve Gaziantep halıları da sektörün lider markasının ayrıcalığıyla sizlerle buluşturulmaktadır.

Yine dikkat çekmeye devam eden yaklaşımına dayalı olarak merinos renkli halı fiyatı sahibi olabileceksiniz. Tümüyle ortada duran bu özellikleri dikkate alınacak olunduğu zaman kendine has eşsiz yenilikçi anlayışa sahip olmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Enflasyon Fırsatını Kaçırmayın

%30 indirim fırsatına ek %10 enflasyon fırsatıyla aradığınız rengarenk halıları satın alabileceksiniz. Böylece ederinin kat be kat altındaki fiyatlarına dayanarak aradığınız tüm modeller sizleri bekliyor olacaktır. Bu da her yönden karşımıza çıkmaya devam eden hususlar arasında gelmesi açısından değerlendirildiği zaman son derece önemli konular olmaya devam etmektedir.

Üstelik beklentileri fazlasıyla karşılamaya devam eden özellikleri neticesinde ele alındığı zaman her yönüyle birinci sınıf el işçiliğiyle ince işçilikle tezgahta dokunmakta ve tamamen el emeği göz nuru ürünler olarak sizlere sunulmaktadır.

FOTO GALERİ


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git