Mobilya Dekorasyon

Sadece Erkekler için Olan 15 Harika Köşe Fikri 2021

23.10.2021
50
Sadece Erkekler için Olan 15 Harika Köşe Fikri 2021

Eğer bir erkekseniz ve garajınız varsa ve ya daha sessiz bir yere sahipseniz burayı kendi ellerinizle size özel bir oyun odası haline getirebilirsiniz eğer böyle bir şansınız varsa. Ancak, en ufak bir köşe bile dekore edildiğinde sizi bile şaşırtabilecek bir hale bürünebilir.

Olta takımlarını düzenli bir şekilde saklamak

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-1

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-2

Bu mekanizma sadece odanızı ve ya garajını daha düzenli göstermekle kalmayıp, aynı zamanda bu oltalarınızın daha uzun süre kullanmanızı sağlayacak. Buradaki linkte bunu nasıl yapağınıza dair bilgiler mevcuttur.

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-3

İşte bahçe eşyalarınızı nasıl saklayabileceğinize dair muhteşem başka bir fikir. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız sadece bir plastik boruyu kesip ve birkaç ahşaba tutturarak yapabilirsiniz.

Aletlerinizi daha rahat kullanım için saklamak

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-4

Pişirme bıçaklar için en kolay yol mıknatıs kullanmak ve bunda ayrıca tornavidalarınızı, pense vb. malzemelerinizi de saklayabilirsiniz.

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-5

Penseleriniz böylelikle çok yer kaplamayacak ve bir şeyler yapmak istediğinizde elinizin altında olacak ve kolayca onlara ulaşabileceksiniz. Talimatlar için buradaki linke bakabilirsiniz.

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-6

Matkaplar ve diğer el aletleriniz için buna benzer bir raf yapabilirsiniz. Talimatlar burada.

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-7

Ve hala malzemeleriniz için yer bulamıyorsanız buna benzer delikli bir tahta yaparak (ki sadece bu iş için yapılmış olan tahtalar) aletlerinizi asabilir ve kolayca onlara ulaşabilirsiniz. Detaylar burada.

Bir sonraki adım telefon şarj aletlerinizin düşmemesi

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-8

Eskimiş pantolonlarınızın arka ceplerini kullanarak bunların içlerine de şarj aletlerinizi koyabilir ve daha sade ve düzenli bir hale getirebilirsiniz.

Küçük eşyaları saklamak

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-9

Çivi, vida, cıvata dişlerini buna benzer bir yöntemle saklayabilirsiniz. İşte size buradaki linkte küçük kapları nasıl depolama alanına dönüştürebileceğinize dair bir rehber.

Selo bantlar buraya

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-10

Bu tahta metre, makas, çekiç ve birçok buna benzer eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz bir alan olacaktır.

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-11

Bu dağıtıcı alet gerçekten yapıştırıcı ve bantlarınız için yapılması çok basit bir şeydir. Detaylar burada.

Bisiklet koyma yeri

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-12

İşte burada tarz, rahat ve oldukça harika ve basit bir çözüm

Ceketlerinizi asın.

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-13

Ve tabi ki de sırt çantalarınızı da! Öncelikle böyle sabitlenmiş şeyler gerçekten bir harika. İkincisi ise özellikle misafirleriniz bu kancaları yaparken ne kadar kuvvet harcadığınızı görünce şaşıracaklar. Zor ve ya basit kancaları nasıl yapacağınızı gösteren rehber hemen burada.

Hepsi bir arada

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-14

Mutfak mobilyaları her ne kadar kulağa garip gelse de aletlerinizi saklayabileceğiniz muhteşem eşyalardır. Bazı ilham kaynakları için buraya bakabilirsiniz. Böylelikle kesinlikle her eşyanız bir için bir yer bulacak ve hiçbir eşyanız kaybolmayacaktır.

Gün içerisindeki uzun bir çalışmadan sonra iyice bir dinlenmek

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-15

Garajınızdaki ve ya ofisinizdeki o koca masaları sürüklemenize gerek yok. Masanın içerisine gömülmüş bir buz saklama yeri (tabi ki de bira için) sizin için rahatlık ve boş alan sağlayacaktır.

sadece-erkekler-icin-olan-15-harika-kose-fikri-16

Niçin daha fazla zorlayıp kendinize bir mini bar yapmıyorsunuz? Gizli bir kapak yaparak kapınızın hemen yanına bir mini bar yapabilirsiniz. Detayları burada bulabilirsiniz. Hem de işinize yarayacak tüm malzemeleri burada saklayabilirsiniz.

Şimdi tek ihtiyacınız bu muhteşemliğin arasında ise bir koltuk. Unutmayın ki bu duvarların arkasında ummadığınız kadar fazla şey var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.