Mobilya Dekorasyon

Salon Dekorasyonunda Kullanılabilecek Aksesuarlar

02.09.2019
224
Salon Dekorasyonunda Kullanılabilecek Aksesuarlar

Evinizin dekorasyonuna şıklık ve sıra dışılık katmak ilginç aksesuarlarla mümkün oluyor. Salon aksesuarları salonunuzun havasını değiştirirken bir yandan da ilgi çekiciliği ve şıklığı mümkün kılmanızda yardımcı oluyor. Özellikle 2019 salon aksesuarları modernliği ve çarpıcılığı bir arada taşımasıyla salonunuzda sıkça tercih edeceğiniz objeler arasında. İşte salon dekorasyonunda kullanabileceğiniz mobilyalar aksesuarları ve dekoratif objeler…

Küçük Saksılar

Küçük saksılarda büyüteceğiniz sevimli çiçekler hem salonunuzu yeşillendirecek hem de salonunuza dekoratif bir şıklık katacaktır. Saksılarınızı sehpalarda ya da pencere önlerinde tercih edebilirsiniz.

2019 Salon Aksesuarları

2019 Salon Aksesuarlarından Küçük Saksılar

Şık Biblolar

Özellikle asimetrik ve otantik biblo seçimleri hem odanızı dolduracak hem de salonunuzda bohem bir şıklık yakalamanızı sağlayacaktır.

Ahşap Çerçeveler

2019 salon aksesuarlarında sıkça karşımıza çıkan ahşap desenler özellikle çerçevelerde şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır. En değerli anılarınızı saklayacağınız dekoratif çerçevelerle salonunuzun bir duvarında hoş bir anı köşesi dizayn edebilir veya vitrinde sergileyebilirsiniz.

Şamdanlar

Salonun vazgeçilmezi olan mumlarınızı şık şamdanlarla birlikte kullanabilir ve salonunuzda hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Mobilya Aksesuarları ve Dekoratif Objeler

Mobilya Aksesuarları ve Dekoratif Objelerden Şamdanlar

Dekoratif Tablolar

Sanat severliği ön plana çıkaracak olan birbirinden şık tablolar kendi zevkinize uygun yapacağınız seçimlerle salonunuza bohemlik katacaktır. Birbirinden güzel sanat eserlerini salonunuzda sergilemeniz oldukça hoş olacaktır.

Lambaderler

2019’un trendlerinden olan üç ayaklı lambaderler göz yormayan loş ışığıyla kullanış kolaylığı sağlarken bir yandan da salonunuza şıklık katacaktır. Salonunuzun renk ağırlığına göre seçeceğiniz lambaderler salonunuzun boş kalan köşelerini doldurmanızı sağlayacaktır.

Renkli Minderler

Eğer salonunuzda biraz daha sportif ve modern bir şıklık yakalamak istiyorsanız şık ve dekoratif minderler tam size göre. Rahatlığıyla gönlünüzde taht kuracak olan minderler salonunuzda konforlu bir şıklık yakalamanızı sağlayacaktır.

Salon Aksesuar

Salon Aksesuarları İçerisinde Yer Alan Renkli Minderler ve Kırlentler

Dekoratif Avizeler

Aydınlatma ürünleri salonunuzda kullanacağınız başlıca aksesuarlardandır. Avize seçiminde yapacağınız şık tercihler tüm salonun görünümünü değiştirecektir. Özellikle 2019 trendlerinden olan sarkıtı olan ve halatlı modeller salon dekorasyonuna bambaşka bir hava katacaktır.

Vazgeçilmez Aynalar

Özellikle vitrin önünde tercih edebileceğiniz aynalar duvarlardaki boşluğu kapatmaya yardımcı olacak ve odanıza şıklık katacaktır. Ayrıca asimetrik şekilli dekoratif aynaları da tercih ederek salonunuzda farklı bir şıklık yaratabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.