Salon Duvar Dekorasyonu

Salon Duvar Dekorasyonu
16 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 161 kez okundu.

Salon duvar dekorasyonu tasarımları ile evinizin en özel bölümü olan salonlarınızın tasarımını son derece şık ve modern bir tarza büründürmek elinizde.

Evinizin vitrini

Salonlar evlerin en göz önünde ve dikkat çekici bölümleridir.Bir anlamda evlerin vitrini görevi taşımaktadırlar.En özel tasarım ve dekorasyonlar bu alanda uygulanmakta olup,en can alıcı obje ve tercihlerin de yine kullanılmakta olduğu bölümler olarak ortaya çıkmaktadır.

Duvar dekorasyon örnekleri

Salon dekorasyonu yapılırken öncelikle benimsenecek tarz konusunda karar vermek gerekmektedir.Daha sakin ve daha konforlu bir oda mı tercih edersiniz yoksa daha cesur çizgiler içeren hareketli bir odadan yana mı tercihinizi kullanırsınız?Örneğin daha sakin ve konforlu bir oda tercihinde duvarlardaki doğal manzara resimleri son derece etkili olabilir.Bu şekilde bir tercih ile modern salon duvar dekorasyonu tarzını da yakalamanız mümkün olabilecektir.

Hareketli bir tarz

Evinizin en özel bölümünde daha hareketli bir tarz benimsemek isterseniz  salon duvar dekorasyonu örnekleri arasından renkleri ile dikkat çeken tablolar her zaman yerinde bir tercih olacaktır.Bu tarz tablolar tercih edilirken çerçevesiz olanları da göz önünde bulundurularak farklı bir tasarım şekli ortaya konulabilmektedir.

Radikal bir tercih

Salon duvar dekorasyon modelleri arasında son derece keyifli ve radikal bir tercih bulunmaktadır;Ahşap paletler.Bu paletler ile duvarlar kaplanıyor ve ortaya son derece özgün,bir o kadar da tarz bir tasarım çıkıyor.

Taş duvarlar

Odanın seçtiğiniz bir duvarını küçük taş parçaları ile kaplamak da bir başka salon duvar dekorasyonu seçenekleri arasında yer almaktadır.Salonlarda tek duvara uygulanan taş opsiyonu her zaman salonunuza bambaşka bir hava kattığı gibi otantik bir görünüm konusunda da tasarımınıza her zaman katkı sağlamaktadır.

Duvar kağıtları

Salonlarda yapılacak duvar tasarımlarında yıllardan beri süregelen ve hiç eskimeyen bir tasarım olarak ortaya çıkmaktadır.Sınırsız bir seçenek havuzu içerisinden son derece tarz modeller seçilerek salonunuza bambaşka bir hava katmak her zaman mümkün olabilmektedir.Seçeceğiniz duvar kağıdı bir konsepte ait ise,odanın tüm dekorasyonunu bu konsept dahilinde tasarlamak, son derece keyifli bir dekorasyonun ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git