Mobilya Dekorasyon

Salonda Olmazsa Olmaz Aksesuarlar

25.08.2019
184
Salonda Olmazsa Olmaz Aksesuarlar

​​​​​​​Misafirlerinizi büyüleyici bir salonda ağırlamak için salonda kullanılan aksesuarlar ile farklı tasarımlar yapmalı ve sıra dışı dizaynları ön plana çıkarmalısınız. Mesela griyle boyanmış bir salona sahipseniz pudra rengi ev aksesuarları tercih edebilirsiniz. Renk uyumu konusunda zıtlıklar yaratmak hem şıklığınızı hem de zevkinizi ortaya koyacak. Bu yazımız ile kısa sürede şık ve modern salon aksesuarları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Şık Avizeler

Salonunuza tek dokunuşla şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız gösterişli bir avize alabilirsiniz. Ancak salonunuzu dekore ederken avize konusunda doğru seçimler yapmanız oldukça önemli. Avize seçerken ilk önce odanızın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Küçük bir salona sahipseniz salonunuzu güzel aydınlatacak ve büyüklüğü ile çok yer kaplamayacak avizeler seçmelisiniz. Ayrıca temizlenmesi kolay avizelerin araştırılması ve alınması uzun vadede işinizi kolaylaştıracaktır.

Salonda kullanılan aksesuarlar

Salonda kullanılan aksesuarlar

Kullanışlı Kilimler

Eski dönemlerde kullanılan ağır ve kalın halıların yerini günümüzde modern kilimler aldı. Yıkanması kolay olan bu ürünlerin günümüzde çok sayıda çeşidi de bulunuyor. Mobilyanıza uygun bir kilim bularak salonunuzda kullanabilir ve tarz bir salon yaratabilirsiniz.

Modern Bir Orta Sehpa

Salonunuza serdiğiniz şık bir kilim üzerinde modern bir orta sehpa kullanmak olmazsa olmazlar arasında. Bu yüzden mermer desenli ya da ağaç görünümlü orta sehpa modellerine bakmanızı öneririz. Pudra rengi ev aksesuarları da orta sehpa ile bütünleştiğinde avangarde görünüm oluşturmaktadır.

Pudra rengi ev aksesuarları

Pudra rengi ev aksesuarları

Farklı Mumluklar

Salonunuza yerleştirdiğiniz orta sehpanın üzerinde kullanacağınız parçalar evinizi daha da şık gösterecek. Bu konuda satın alacağınız birkaç mumluk ile ilk adımı atabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var; mumluklar şık ve modern salon aksesuar çeşitleri arasında ilk sırayı alıyor.

Şirin Saksılar

Orta sehpanızın üzerine koyduğunuz mumluğun yanına birkaç şirin saksı da eklemeye ne dersiniz? İçini yapay çiçekler ile süsleyerek zahmetsiz bir güzelliğe kavuşabilirsiniz. Ancak canlı çiçek beslemek istiyorsanız bunun için ayaklı saksıları da tercih edebilirsiniz. Salonunuzda oluşturacağınız mini çiçek bahçesi ile eviniz enerjiyle dolacak.

Olimpiyat mumluk

Olimpiyat mumluk

Dekoratif Cam Eşyalar

Salonda kullanılan aksesuarlar hakkında size son önerimiz ise dekoratif cam eşyalar ile ilgili. Yemek masanıza sereceğiniz şık bir masa örtüsü ve üzerine koyacağınız cam süs eşyaları ile herkesten farklı bir salona sahip olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.