Mobilya Dekorasyon

Salonunuzu sehpalarla şekillendirmenin 5 yolu

21.05.2021
221

Üstünde çiçeklerin, kitapların ve tepsilerin bulunacağı bir sehpaya tarz vermek pek kolay olmasa da, daha yaratıcı fikirler denememek için hiçbir …

Salonunuzu sehpalarla şekillendirmenin 5 yolu

Üstünde çiçeklerin, kitapların ve tepsilerin bulunacağı bir sehpaya tarz vermek pek kolay olmasa da, daha yaratıcı fikirler denememek için hiçbir neden yok!

İşte sehpanıza ekstra bir hava katmanın 5 şık yolu.

Cam sehpaları düşünün

Değerli ölçüde aksesuar sergilemeyi hedeflediğinizde, cam üstü cam olan bir sehpa işinize yarayabilir. Örneğin, büsbütün ahşap bir tasarım kadar görsel alan kaplamaz ve odağı kendine çeker.

Sanatsal yaklaşın

Dekoratif nesneleri, çiçekleri ve kitapları karıştırma şekli sizin stiliniz değilse, kişiliğinizi yansıtan karakteristik bir kesim tercih edin. En sevdiğiniz çiçeklerle göz alıcı bir heykel yahut vazo bazen bir oturma odası dizaynını tamamlamak için gereken tek şeydir.

Kıymetli süslemeleri düşünün

İster bir aile yadigarı, isterse yıllarca kıymet verdiğiniz bir seramik olsun, sehpa dekorunuza duygusal bir öğe katmak özel bir dokunuş katar. Ayrıyeten, her iç yer için gerekli olan kusursuz bir sohbet başlatıcısıdır.

Gizemli bir hava ekleyin

Gotik ve gizemli bir hava için gizemli kesimlerden kendinize olağanüstü birer aksesuar yaratabilirsiniz. Sergileyeceğiniz aksesuarın tek ve biraz gizemli imajı olduğundan emin olun.

Minimalist yaklaşın

Ağır ve oturaklı bir mobilyanız varsa salonunuzdaki sehpa seçimine daha minimalist yaklaşmalısınız. Mobilyanın yüküne gidebilecek sade bir tasarım en âlâ seçim olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.