Mobilya Dekorasyon

Sarı Renk Oturma Odası Dekorasyonu

Sarı Renk Oturma Odası Dekorasyonu

Her yaştan insanın sevdiği gibi sizin de en sevdiğiniz renk enerji veren ve insana bambaşka bir enerji veren sarı rengi ise hayatınızın büyük bir bölümünü sevdikleriniz ile geçirdiğiniz oturma odanızı sarı yoğunluğunda dekore edebilirsiniz. Sarı oturma odası eğlenceli ve alışılmışın dışında olan rengi ile size ve evinizi paylaşmakta olduğunuz sevdiklerinize mutluluk ile birlikte enerji de verecektir. Sarı bir oturma odası hayaliniz var ise öncelikle kesinlikle sarı renk koltuk takımı almalı ve koltuk takımınıza uygun olacak siyah ve benzeri renk bir avize ile oturma odası dekorasyonunuzu tamamlamalısınız. Avize modelleri için https://www.ews.com.tr/ews-akrilik-soft-siyah-tekli-avize adresine göz atabilirsiniz.

EWs akrilik soft siyah tekli avize

EWs akrilik soft siyah tekli avize

Sarı Rengin Uyumlu Olacağı Renkler

Kahve Renginin Usul Zerafeti

Vazgeçilmez renklerden biri olan sarı rengi ile birlikte kullanabileceğiniz ve birlikte kullandığınızda mükemmel bir uyum yakalayabileceğiniz renklerden en önde geleni kahverengidir. Sarı alt tonlu bir kahve rengi ile sarı rengini bir arada kullanırsanız, kahverengi tonlarının sarı renginin yorucu atmosferini yumuşattığını ve her alanda kullanılabilecek huzurlu bir hale dönüştürdüğünü fark edeceksiniz. Özellikle oturma odanızda sizi ve misafir ettiğiniz insanları yormamak ama sarı rengi de oturma odanızda kullanmak istiyorsanız, sarı alt tonlu bir kahverengi ihtiyaç duyduğunuz uyumu size tam olarak verecektir.

Sarı oturma odası

Sarı oturma odası

Şeker Pembesi İle Hareket

Tatlı ve hareketli bir oturma odası istiyor iseniz kesinlikle sarı rengi ve pembeyi bir arada kullanmanızı öneririz. Sarı ve pembe renkleri bir araya geldikleri anda oturma odanıza hareket katacak ve size hayallerinizin de ötesinde bir enerji verecektir.

Takım Ruhu

Fanatik fenerbahçeli iseniz kesinlikle oturma odanızın renkleri ile de sevdiğiniz ve desteklediğiniz takımı yaşadığınız yere yansıtabilir ve günlerinizi renklendirebilirsiniz. Sarı ve lacivert aynı zamanda çok uyumlu ve dengeleyici renkler oldukları için göz zevkinizi bozmayacak ve size takım ruhunun yanında huzur da verecektir.

Sarı koltuk takımı

Sarı koltuk takımı

Siyah ve Sarı Bütünlüğü

Sarı rengini siyah ile birleştirip asil bir oturma odası da elde edebilirsiniz. Siyahın asilliği ve sarının can alıcı hareketliliği birbirini kusursuz bir şekilde tamamlayarak şık ve elit bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Oturma odanız hem naif hem de can alıcı görünecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.