Mobilya Dekorasyon

Stockholm Tasarım Haftası’ndan en iyi 5 yeni ürün

23.05.2021
208

Stockholm kentinde kesinlikle görülmesi gereken birçok yer var ve bu ayın başlarında düzenlenen Stockholm Tasarım Haftası da bunlardan biri …

Stockholm Tasarım Haftası’ndan en iyi 5 yeni ürün

Stockholm kentinde kesinlikle görülmesi gereken birçok yer var ve bu ayın başlarında düzenlenen Stockholm Tasarım Haftası da bunlardan biri. İskandinav tasarımı, minimalist form ve fonksiyonu yenilikle karıştırmak ve sürdürülebilirliği akılda tutmaya odaklanmış halde. Aslında bu yılki şovlar istisna değildi. Sürdürülebilirlik, İsveç için uzun vakittir gündemde olan bir husus. Carl Hansen & Son’daki (çevre mahallelerde 750 meskeni ısıtmak için üretim sonrası atıklarını kullanan) ustalıkla hazırlanmış ahşap kesimlerden Fogia’nın ultra şık oturma kümelerine (tüm tüylerini, çıkışlarını ve derilerini öbür sanayilerin yan eserlerinden alır), Stockholm Tasarım Haftası, olabileceğin en uygununu vermeye devam ediyor.

Rosenthal Magic Garden koleksiyonu

Sacha Walckhoff, Rosenthal için bu hayal üzere yemek grubu koleksiyonunda baskı karıştırma konusunda uzmanlaşmış…

Fredrik Paulsen

Sonsuz yetenekli dizayncı bu yıl ikinci tasarım mükafatını aldı. Bu pembe sandalyeye aşık olduk…

Gubi Wonder Kanepe

Gubi yalnızca en rahat yeni kanepeyi tasarlamakla kalmadı, birebir vakitte Six Hotel’i onlarla donattı ve etraftaki en şık lobi için hazırlandı.

Verner Panton dış yer serisi

Montana’nın ikonik Pantonova oturma koleksiyonu dış yer için piyasaya sürüldü. Bu klasiğe tekrar aşık olacaksınız.

Baux akustik panel

Bu ultra havalı paneller, pastel tonlarla adeta harikası yakalıyor. Optimum ses emilimi yaratan panel ayrıyeten son derece sürdürülebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.