Sürgülü Gardrop Modelleri

Sürgülü Gardrop Modelleri
16 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 311 kez okundu.

Modern görünümü, kullanışlı özellikleri ile sürgülü gardrop modelleri uzun yıllar kullanılabilecek ideal seçenekler arasında yer alıyor. Yatak odalarında tüm dağınıklığınızı toplayan ve düzenli kullanımlar oluşturan bu dolaplar için dekorasyonlarınız uyumlu modeller seçebilirsiniz.

İki Kapaklı Sürgülü Dolaplar

Genellikle ebatlarına göre kullanım alanları belirleniyor. İki kapaklı olarak kullanımlar özellikle daha kullanışlı olabiliyor. Aynalı modellerde yatak odalarına derinlik katmak anlamında bir illizyon olabiliyor. Bu nedenle dolaplarda aynalı tasarımlar odalarınızı daha geniş gösterecektir. Son yıllarda beyaz ahşap öne çıkıyor. Ancak ceviz ve kestane renklerinde dolap modelleri de popülaritesini hiç kaybetmiyor. Beyaz ve ahşap renklerin uyumu da son dönemlerin en modern konseptini oluşturuyor.

Üç ve Dört Kapaklı Sürgülü Dolaplar

Üç kapaklı modeller iç yerleşim planı bakımında daha geniş alanlara sahip olabiliyor. Raflar, askı alanları, çekmecelerle sürgülü dolaplar çok daha kullanışlı bir hale gelebiliyor. Sadece ihtiyaç olan kısım açılacağı için kullanım alanında dağınıklığa fırsat verilmeyecektir.

İkea Sürgülü Dolaplar

Bu kategoride siyah modeller öne çıkıyor. Modern ve estetik özellikleri ile sunulan ikea sürgülü gardrop modelleri işlevsellik açısından da tasarımları farklı olmaktadır. Geniş geçmeceleri, askılılar, pantolon alanları ile dolap içlerindeki her alan kullanım alanında yer alabiliyor. Özellikle genç odalarında oldukça kullanışlı olan bu modellerdeki her ayrıntılar kullanışlı olmak üzere tasarlanıyor. Kapak renkleri olarak bordo, gri, beyaz ve siyah renkler bulabilirsiniz.

İstikbal Sürgülü Dolaplar

Modern tasarımları ile tercih edebileceğiniz istikbal sürgülü gardrop modelleri özellikle yatak odaları takımlarının en kullanışlı mobilyaları olmaktadır. Genel olarak ayna her modelde farklı tasarımlarda yer alıyor. Bu koleksiyonda ahşap renklerin sıcaklığı daha fazla hissediliyor. Özellikle ahşap renklerin beyaz mobilyalar ile bir arada kullanımı çok şık ve modern kullanım alanları oluşturuyor. Her kullanım alanına özel farklı tasarım ve ebatlarda modeller bulunmaktadır.

Genç Odaları İçin Sürgülü Dolaplar

Genç odalarında da sürgülü modellere yer verilebiliyor. Özellikle alandan tasarruf etmesi ve her mekana uyum sağlaması ile sürgülü modeller hem yatak odalarında hem de genç odalarında daha çok tercih ediliyor. Genellikle beyaz modeller genç odalarında her türlü mobilya ile mükemmel uyum oluşturmaktadır. Odalarınızın büyüklüğüne göre farklı kapasitelerde sürgülü dolap modelleri bulabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git