Mobilya Dekorasyon

Tarz sahibi evlere Doğtaş’tan göz alıcı yemek odaları

12.05.2021
475

Yemek saatlerini keyifli geçen şölenlere dönüştürmek için dizayn edilen yemek odası takımları, Doğtaş tecrübesiyle zirveye oturuyor. İhtiyacı …

Tarz sahibi evlere Doğtaş’tan göz alıcı yemek odaları

Yemek saatlerini keyifli geçen şölenlere dönüştürmek için dizayn edilen yemek odası takımları, Doğtaş tecrübesiyle zirveye oturuyor. İhtiyacı konforla birleştiren hayal gücü, ortaya tablo gibi tasarımlar çıkartıyor.

Diamond Yemek Odası

Fonksiyonel ve kullanışlı yemek masaları; ergonomik olurken şıklığı da elden bırakmayan sandalyeler, elegan çizgiler ve sade detaylarla şıklığı nokta atışı ile yakalayan konsollar; koleksiyonun ana temasına ustaca vurgu yapan aynalar; gözü yormadan ve kalabalık hissi uyandırmadan ortama hakim olan aksesuar detayları ile güçlü ve dinamik bir ekip haline gelen Doğtaş yemek odası serisi, misafirlerinizi gururla konuk edeceğiniz mekanlar yaratır.

Olivia Yemek Odası

Her bir yemek odası takımı özenle ve titizlikle kurgulanarak seçkin ve rafine bir zevki sahneye çıkartıyor. Doğtaş’ın karakteristik çizgilerini yansıtan yemek odası takımlarında klasikten çağdaşa her tür ana ve ara formu, akımı ve ruhu hissetmek mümkün. Davetkar, gizemli, çekici ve büyülü aurasıyla zamanın tam kalbinde zamansızlık hissi veren Doğtaş ruhu, minimal ifadeyi elden bırakmadan nasıl zengin, etkileyici ve ışıltılı bir etki bırakılır sorusunun yanıtını çabasız bir şekilde veriyor.

Gold Yemek Odası

Cevizin iç rahatlatan ve güven veren tonu, masum beyazlar, masif dokular, pırıltılı geçişlerle bezenerek son şeklini alıyor ve ait olacağı yemek odalarına kendi ruhundan üflüyor.

Hector Yemek Odası

Yemek ve çatal bıçak takımlarını bir arada tutan konsollar, çekmece ve raflarıyla hem görevini başarıyla yerine getiriyor hem de ağırbaşlı bir uyum sergiliyor. Misafir çoksa açılsın masalar, genişlesin ve ferahlasın mekanlar, koyulaşsın sohbetler ve aydınlatmaların huzur veren ışıltısında yenilen yemeklerden arta kalan anılar saklansın hafızalarda yıllarca…

Louisa Yemek Odası

Geçmişten miras kalan köklü motif ve çizgileri, durmadan değişen şimdiki zamanın taze ruhuyla ustaca harmanlayan Doğtaş, size demlenmiş, olgunlaşmış ve kendi ritmini yaratmış enfes bir stili gururla sunuyor.

Bir yemek odasından bekleyeceğiniz her şey burada…

Ağız tadıyla, esenlikle, huzurla yenilen yemeklerin adresi, Doğtaş kalitesinde saklı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.