Mobilya Dekorasyon

Tasarım Her Yerde, Led Işıklı Duş Başlıkları 2021

Tasarım Her Yerde, Led Işıklı Duş Başlıkları 2021

Yaşam alanları için yapılan tasarımların sonu yok, günümüzde yaşam alanlara dekorasyonları çok daha fazla önem veriliyor. Salonlar, oturma odaları, mutfaklar derken tasarımlar her alanda kendini gösteriyor. En küçük detayda bile güçlü bir tasarım farkını hemen ortaya koyuyor. Artık hepimiz kendimizi daha iyi hissetmek, kendi alanımızda daha kaliteli zaman geçirmek istiyoruz.

İşte tüm bu tasarımlar şıklığın ve konforun adresi olarak önümüze çıkıyor. Detaylardaki tasarımlardan biri olan duş başlıklarındaki led ışıkları var bu galerimizde. Banyo şıklığı oldukça önemli bir konu iken bu galeriye bakmadan geçmek olmaz diye düşünüyoruz.

Kırmızı Renkte Bir Duş

led-isikli-dus-basliklari-1

Duş başlıklarının ışıklandırılması fikrinin ne kadar güzel bir fikir olduğunu ortaya koyan resimde kırmızı ışıklı bir led başlığı kullanılmış. Suların led ışık ile birlikteki görüntüsü gerçekten oldukça hoş.

Rengârenk Işıklar ile Duş

led-isikli-dus-basliklari-2

Duş başlığınızı led ışıklı olarak kullanmaya başlarsanız birden fazla renk seçiğiniz de oluyor, günlük ruh halinize göre içinizden gelen ışık altında duş alıp günün stresini atabilirsiniz.

Işık Gösterileri İle Duş

led-isikli-dus-basliklari-3

Led ışıklı duş başlıkları altında istediğiniz ışık gösterisi eşliğinde de duş alabilirsiniz, bu duş başlıkları ile duş adeta bir görsel şova dönüşüyor.

Yuvarlak Duş Başlıkları ile Led Işıkları

led-isikli-dus-basliklari-4

Daha önceki resimlerde gördüğümüz yatay duş başlıkları tek seçeneğiniz değil arzu ederseniz yuvarlak duş başlıkları ile de led ışıklarının birçok rengini kullanabilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Led Işıkları

led-isikli-dus-basliklari-5

Sular kapalı iken şık bir avizeden farksız görünen bu led ışıklı duş başlıkları banyonuzun şıklığını kapalı iken bile arttıracak.

Parlak Işıklar Altında Duş

led-isikli-dus-basliklari-6

Led ışıklı duş başlıkları ile görsellik ve şıklık banyonuzda da artacak gibi gözüküyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.