Mobilya Dekorasyon

Tomruklarla Ahşap Ev Dekorasyonu 2021

23.11.2021
18
Tomruklarla Ahşap Ev Dekorasyonu 2021

Eğer doğal malzemelerle yapılan dekorasyonlardan hoşlanıyorsanız kütük ve tomruklardan oluşan dekoratif eşyalar mutlaka ilginizi çekecektir. Bilhassa dağ evlerinde tercih edilen bu eşyalar artık şehirlere de taşınmış ve evlerimize girmiş durumda. Sizde evinizde ahşap sıcaklığını yaşamak ve günün kargaşasını unutturacak huzurlu bir köşeye sahip olmak istiyorsanız görsellerimizi yakından incelemelisiniz.

Ahşap Dekoratif Ürünler

Ahşap malzemelere renksiz vernik sürülerek doğal görüntüsünü bozmadan hazırlanan dekoratif eşyaları ister duvarlarınızı süslemek için isterseniz de masa ya da dolap gibi kullanabileceğiniz eşyalar arasından seçebilirsiniz.

Ağaç Dolap

tomruklarla-ahsap-ev-dekorasyonu-1

Tomruk halinde kesilen ağaçlardan yapılan bu dolap kendinizi doğal bir ortamda hissetmenizi sağlayacaktır. Kesilen tomruklar dal ve budak şekilleri aynen korunarak ve yalnızca yüzeyleri düzeltilerek dolap hazırlanmış. Doğal durması içinse naturel vernik kullanılmış. Böyle bir dolabı kitaplarınızı ve dergilerinizi yerleştirmek için, üzerini ise çiçek koymak için kullanabilirsiniz.

Duvar Dekoru

tomruklarla-ahsap-ev-dekorasyonu-2

Ağaç parçaları kullanılarak yapılan bu dekorasyon odaya son derece huzurlu bir hava katmış. Duvarların renginin kullanılan ağaç parçalarıyla uyumlu olmasına dikkat edilmiş. Ahşap kapı ve ışıklandırma ise dekorasyonu tamamlayan unsurlar.

Ahşap Ayna

tomruklarla-ahsap-ev-dekorasyonu-3

Beyaz zemin ve beyaz duvarlarla harika bir uyum yakalayan bu ahşap ayna evinizin vazgeçilmez dekoratif ürünlerinden biri olacaktır. Fransız pencereler odanın daha ferah görünmesine katkıda bulunuyor. Beyaz sandalye ve şifonyer de bütünlüğü tamamlıyor.

Dekoratif Askı

tomruklarla-ahsap-ev-dekorasyonu-4

Hem duvarınıza değişik bir dekor uygulamak hem de eşyalarınızı asmak için sizde tomruklardan böyle bir dizayn gerçekleştirebilirsiniz. Giriş kapısının ardına portmanto olarak da kullanabileceğiniz bu dekorasyon tüm misafirlerinizin beğenisini mutlaka kazanacaktır.

Ahşap Tablo

tomruklarla-ahsap-ev-dekorasyonu-5

Tomruklardan oluşan böyle bir tabloyu ister oturma odanızda ister çalışma odanızda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Doğru ışıklandırma kullanarak kendinize huzur dolu bir ortam yaratmanız mümkün.

Tomruk Görünümlü Zemin

tomruklarla-ahsap-ev-dekorasyonu-6

Ahşap zeminlerden hoşlanıyorsanız değişiklik olsun diye bu görselimizdeki gibi tomruk görünümlü bir ahşap malzemeyi tercih edebilirsiniz. Mobilyalarınızı zemine uygun renkte seçmeniz istediğiniz etkiyi yaratmanızı kolaylaştıracaktır.

Dekoratif Tomruklar

tomruklarla-ahsap-ev-dekorasyonu-7

Evinizin bir duvarını tomruklar kullanarak dekore edebilir ve önüne koyacağınız dar bir masayı çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Değişik ebatlarda mumlar kullanarak farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.