Mobilya Dekorasyon

Vivense 2019 Aydınlatma Modelleri | DekorBlog

Vivense 2019 Aydınlatma Modelleri | DekorBlog

Ev dekorasyonu yaparken seçim yapmakta zorlandığımız dekorasyon ürünlerinden bir tanesi de aydınlatma ürünleridir. Zira aydınlatma ürünlerinin amacı artık yalnızca ortama ışık sağlamak değil, daha ziyade dekorasyona maksimum oranda katılarak ortamın havasını değiştirmektir. Bu nedenle aydınlatma ürünlerini seçerken hem aydınlatma ihtiyacımızı karşılayacak hem de dekoratif görüntüleri ile dekorasyona katkı sağlayacak aydınlatma ürünleri tercih ediyoruz. Vivense aydınlatma modelleri de bu noktada ihtiyacımızı karşılamaya yetecektir.

Vivense Aydınlatma Modelleri

Dekorasyonun temel niteliklerinden biri de aydınlatmadır. Vivense 2019 aydınlatma modelleri temelde iki amaç için üretilmektedir. Bu amaçlardan biri mekânların aydınlatılmasını sağlamak diğeri de mekân dekorasyonunun önemli bir parçası olmaktır.

Mekânlarda aydınlatma tercihlerinde bulunurken bazı bilgiler ışığında hareket etmekte fayda vardır. Evinizin her bölümü için aynı ışık kaynağı ve aydınlatma modeli seçmeniz doğru olmaz. Bunun yerine mekâna özel tasarımlara sahip seçimler yapmanız gerekir. Banyoda kullanacağınız ışık nitelikleri ve aydınlatma modeli ile salon için kullanacağınız modellerin farklı olması gerekir. Bu farklılığı ortaya koyan temel iki yaklaşım vardır. Bunlardan birincisi aydınlatılacak mekânın genişliğiyken diğeri de dekorasyona uygun aydınlatma modeli seçimidir.

Vivense 2019 Aydınlatma Modelleri

Vivense 2019 aydınlatma modelleri ile evinizin farklı birçok alanı için özel olarak üretilmiş ürünlerden sizin için doğru olanı tercih edebilirsiniz. Vivense 2019 aydınlatma modelleri içerisinde yer alan ve çok fazla beğenilen avize sarkıt modelleri evinizin hemen her bölümü için düşünülmüş farklı tasarımlara sahiptir. Modern, country, endüstriyel, etnik, rustik, taşlı, şamdanlı ve kumaş avizeler en dikkat çekici tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vivense 2019 aydınlatma modelleri arasından avize ve sarkıtlardan tercih yapacaksanız bu ürünlerden sizin için uygun olanı belirlerken, ürünün mobilyalarınızla ve duvarlarınızın rengi ile olan uyumunu göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz. Ürünleri satın almadan önce ürün bilgisi kısmından özelliklerini değerlendirmenizde de fayda vardır.

Vivense 2019 aydınlatma modelleri içerisinde özellikle salon, oturma odası ve yatak odalarında kullanılabilen dekoratif yönü ön planda olan lambaderler, kullandığınız odalarda şık bir dekorasyon ve aydınlatma imkânı sağlamaktadır. Lambader uygulamasında da farklı seçeneklerinizin olduğunu bilmenizi isteriz. Tripot, metal ayaklı, sarkıt ve farklı tasarımlar ile üretilmiş lambaderlerde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır.

Salonunuzun mobilya tarzına göre seçebileceğiniz lambaderler sadece salonunuz için değil kullandığınız tüm bölümlerde çok dekoratif bir çözüm sağlamaktadır.

Benzersiz Vivense 2019 Aydınlatma Modelleri

Abajur modelleri Vivense 2019 aydınlatma modelleri içerisinde farklı bir alanı oluşturmaktadır. Abajur seçimi için yılların birikimi bir ürün gamı ile karşı karşıya kalmış olmanız sebebiyle çok zorlanacağınızı belirtmek isteriz. Metal, ahşap, polipropilen, cam, pvc, kumaş, krom gibi farklı malzeme seçenekleri ve farklı renklerde üretilen abajurlar mükemmel bir dekorasyon tamamlayıcı niteliğe sahiptir.

Özellikle ayna aydınlatmasında gölge oluşumunu engellemek amacıyla kullanılan aplikler, koridor ve yatak odalarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Duvara monte edilmesi sebebiyle çocuk odalarında abajur yerine daha çok tercih edilen apliklerin Vivense 2019 aydınlatma modelleri içinde çok fazla alternatifinin olduğunu belirtmek isteriz. Genel olarak modern, klasik ve farklı tasarım çeşitleri altında inceleyebileceğimiz aplikler için de ahşap, metal, krom, pvc, cam ana malzemeler olarak kullanılmaktadır.

Modern mekânların vazgeçilmez aydınlatma modellerinden olan LED aydınlatma sayesinde çok daha tasarruflu ve şık aydınlatma ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bu modellerin daha çok metal ve türevleri ağırlıklı madenlerle ve modern anlayışa uygun tasarımlarla üretildiğini belirtmek isteriz. Klasik çizgilerin dışına çıkmak isteyen müşterilerin sıklıkla tercih ettiğini bu ürünlerde de farklı aydınlatma güçleri kullanılmaktadır.

Evinizin her bölümünün aydınlatmasının farklı özelliklere uygun olması gerektiğini belirtmiştik. Bahçeler, sıcak sohbetlerin vazgeçilmez mekânlarındandır. Bahçe aydınlatmasında daha çok bahçe aplikleri tercih edilmektedir. Farklı tarzdaki bahçeler için lambader ve sarkıtların da alternatif olarak kullanıldığını belirtmek isteriz. Bahçe aydınlatmasında genellikle dış etkenlere karşı daha dayanıklı olması sebebiyle metal türevleri kullanılmaktadır. Vivense 2019 aydınlatma modelleri arasında yer alan birbirinden güzel bahçe aydınlatma ürünlerini sizin de beğeneceğinizi umuyoruz.

Aydınlatma Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mekana Değer Katan Dekoratif Lambader ve Köşe Aydınlatmaları

Dekorasyondaki uyum her zaman albeniye sahip olmuştur. Aydınlatmadaki uyum da misafirleriniz ve sizin için göze hoş gelen sonuçlar doğuracaktır. Aydınlatma setleri bu uyumu yakalama düşüncesi ile oluşturulmuştur. Birbirinden bağımsız lambader ile sarkıt avizeler satın alarak uyum sağlayıp sağlamayacakları hususunda tedirgin olmak istemiyorsanız setleri tercih edebilirsiniz. xLambader ve sarkıt avizeden oluşan bu setler genellikle salonlarda tercih edilmektedir.

Fotoğraf galerimizde beğeneceğinizi düşündüğünüz birbirinden güzel Vivense aydınlatma modellerine yer verdik, incelemeyi unutmayınız..

FOTO GALERİ / Vivense 2019 Aydınlatma Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.