Mobilya Dekorasyon

Vivense Bebek Odası

Vivense Bebek Odası

Geylani Bebek Beşik Seti

Tamamı doğal ahşaptan üretilmiştir.52×94 cm yatak ölçüsü bulunmaktadır. Sallanabilme mekanizması ile bebeğinizi uyutmak artık daha kolay olacaktır. Bunun yanında sabitlenme özelliği bulunmaktadır.

Sökülüp taşınabilme kolaylığı sağlamaktadır. Arka ayaklardaki tekerler ile hareket kolaylığı sağlanmaktadır.

Bliss Ahşap Stantlı Hamak Beşik

0-3 yaş arası bebeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Bebeğinizin anne karnındaki yatış pozisyonu sağladığı için gaz sancısı ve kolik problemlerinin önüne geçmektedir. Böylelikle bebeğiniz sakinleşip huzurlu bir şekilde uykuya dalabilecektir.

Stantlı hamak beşik ile bel kaymaları ve kafa düzlüğünü engellemektedir. Ayrıca bebeğinizin omurgasını desteklediği için omuriliğinin gelişmesinde de yardımcıdır. Hamağın kendi emniyet kemeri mevcuttur. Kumaş kısımları çıkarılıp yıkanabilmektedir.

Rüya Bebek Odası Takımı

Lake boyalı ahşap malzeme kullanılmıştır. Karyola, gardırop ve şifonyerden oluşmaktadır.70×130 cm olan yatağı beşikte yer alan komidin ve sepeti ayırarak 90×130 boyutlar elde edebilirsiniz

Sallanabilen beşikkullanılmıştır. Bebeğinizi beşiğe koyarken zorlanmamanız için ön korkuluklarda asansör sistemi bulunur.

Kupon Kuzulu Bebek Odası Takımı

Takım 3 kapılı dolap ve büyüyen beşikten oluşmaktadır. Ürünlerin gövde kısmında MDF-LAM kullanılmıştır.

Dolap kapaklarında çarpmaya karşı yavaşlatıcı sistem kullanılarak bebeğinizin korkması engellenmiştir. Sallanabilme özelliğine sahip büyüyen beşik çalışma masasına dönüşebilmektedir. Çekmecelerinin ise 15 kg taşıma kapasitesi vardır. Pembe ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Denizci Bebek Odası Takımı

Ürünlerin gövdesi ve ön yüzey kısımları MDF malzemeden üretilmiştir. Askı boruları LED ışıklı, pilli ve hareket duyarlı olarak üretilmiştir. Dolap kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmıştır.

Takımın parçaları 3 kapılı dolap ve sallanabilme özelliği olan büyüyen beşikten oluşmaktadır. İstenildiğinde duvar rafı ve şifonyer de takıma eklenebilmektedir.

Love Bebek Odası Takımı

Beşik, şifonyer, gardırop ve halıdan oluşmaktadır. Ürünün tamamı suntalam malzemeden oluşmaktadır. Mobilyanızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Ayrıca ayakları yerden yüksek olduğu için mobilyalarınızın altını temizlemek de oldukça kolay olacaktır.

Pembe ve beyaz renklerin birlikte kullanıldığı Love Bebek Odası Takımı’nda çekmece ve dolap kulpları kalp şeklinde tasarlanmıştır

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.