Yağmur Mobilya Salon Takımı

Yağmur Mobilya Salon Takımı
16 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 175 kez okundu.

Yağmur mobilya salon takımı modelleri hem çizgileri, hem de renkleri ile yenilendi. Klasik ile yeni mobilya tarzını meç eden marka, pek çok rengi bu ürünlerinde bir araya getiriyor. Üstelik dış tasarımı kadar sağlamlığına da önem veren marka, pembe, mor ve hardal gibi en trend renklere yer vermeyi de unutmuyor.

Salonlarınız Işıl Işıl

Sade renklerden ise ışıl ışıl bir salon isteyenlere özel Yağmur mobilya salon takımı renklerini güncelledi. Sarı, hardal, krem, yeşil, mor, vizon ve toz pembe gibi en sevilen renkler artık salonlarınızda. Üstelik bu renkler yalnızca spor değil, artık klasik tarzda dizayn edilmiş takımlarda da tercih ediliyor.

Baştan Aşağı Modern Tasarımlar

Hayalinizdeki salon takımı modeli için tasarladığınız tüm ayrıntılar bu markanın çatısı altında. Klasik ayrıntılar, retro modeller ve spor takımlar için her zevke uygun bir modeli mutlaka bulunuyor. İşten döndüğünüzde rahat bir nefes alabileceğiniz kadar rahat, en değerli konuklarınızı göğsünüzü gere gere ağırlayabileceğiniz kadar şık bu modeller, çok uygun rakamlara satışta.

İki Renkli Rakımları Çok Seveceksiniz

Salon koltuk takımları için rengârenk modelleri tercih etmekten kaçınıyorsanız, bu iki rengin meç edildiği tasarımlar tam size göre. Sarıyla kahvenin, vizonla grinin, kremle hardalın ve lilayla camelin en sevilen tonları salonlarınıza konuk olmaya hazır. Modern ayrıntıların bu renklerle göz doldurması için en yakın Yağmur Mobilya mağazasına uğrayabilirsiniz.

Sizin İçin Tasarlıyor

Salon takımları aslında şık olduğu kadar rahat da olması gereken mobilyalardır. Yağmur mobilya da bunu düşünerek tasarladığı modelleri görücüye çıkardır. Üstelik bu Yağmur Mobilya salon takımı modelleri her büyüklükteki odaya uygun olarak dizayn ediliyor. Sizin için hazırlanan bu modellerin konforuna ve tasarımıza bayılacaksınız.

Bütünlüğü Sehpalar İle Tamamlayın

Salon takımı dediğinde, gözler hemen orta ya da yan sehpaları arıyor. Elbette Yağmur Mobilya salon takımları da bu ayrıntılara göze dizayn ediliyor. Mobilyanın iskelet renklerine uygun hazırlanan orta sehpalar hem kullanışlı, hem de çok zarif ve şık. Geometrik ve minimal ayrıntılar ile bu sehpalar salonunuza hareket katmayı bekliyor.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git