Mobilya Dekorasyon

Yatak Odaları İçin Birbirinden Şık Tasarım Fikirleri 2021

Yatak Odaları İçin Birbirinden Şık Tasarım Fikirleri 2021

Yorucu bir günün ardından uykuya dalarken ya da yeni bir sabaha gözlerimi açarken etrafımıza baktığımızda bize mutluluk veren şeyleri görmeyi hepimiz isteriz. İşte bu yüzden yatak odalarımız tüm günümüzü etkileyebilecek bir konuma sahiptir. Konfor içinde geçirilen bir uyku ardından rahat bir odada uyanmak tüm günümüzü pozitif etkileyebilir. Yatak odamızın tasarımını değiştirmenin bir sürü yolu var. Galerimizde de bu birbirinden şık tasarımlara yer verdik.

Işıl Işıl Bir Yatak Odası

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-1

Açık renklerin hâkimiyetindeki, beyaz ve krem rengin mükemmel uyumundaki bu yatak odası tasarımı oldukça konforlu ve huzurlu görünüyor. Tavandaki ışıltılar ise odanın havasına gerçekten
pırıltılar eklemiş, bu kadar sade düzenlenmiş bir odaya mükemmel yakışmışlar.

Asimetrik Bir Yatak Odası

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-2

Alışılagelmiş çizgilerin dışındaki tasarımlara yer verilen bu yatak odası yuvarlak yatak seçimi ile ne kadar iddialı olduğunu hemen gözler önüne seriyor. Tavan aydınlatmaları ise yine dikkat çekici bir aksesuar olarak kullanılmış.

Beyaz Renk Hâkimiyetindeki Bir Yatak Odası

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-3

Yer döşemelerinden tavana kadar uygulanan beyaz renk ile huzur sağlanmış gibi görünüyor odada. Kırmızı detaylar ise odayı renklendirmeye yetmiş durumda.

Turkuaz ve Kahverenginin Mükemmel Uyumu

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-4

Kahverengi tonlarında döşenen odaya serpiştirilen turkuaz tonlarındaki detaylar ile canlılık kazandırılmış. Odada her renk dozunda dağılmış. Sizce de öyle değil mi?

Kelebek Etkisi

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-5

Odanın içindeki pastel renklerin şık uyumuna duvarlardaki kelebek süsleri ile hareketlilik kazandırılmış. Oldukça tatlı bir görünüm elde edilmiş.

Pastel Tonları

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-6

Pastel tonlarındaki odada duvara uygulanan bir çiçek resmi ile hareketlilik kazandırılmaya çalışılmış. Sizce de iddialı değil mi?

Siyah Beyaz Uyumu

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-7

Odanın tamamı siyah beyaz olarak düzenlenmiş. Siyah halı gerçekten şık bir görünüm sağlamış. Siyah ile beyazın uyumu yadsınamaz bir gerçek, yatak odasında da işe yaramış gibi görünüyor.

Beyazın Asilliği

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-8

Beyazdan başka bir renk tercih edilmeyen bu oda da farklı bir tasarım sunuyor bizlere. Oldukça iddialı bir tasarım ile karşı karşıyayız.

Altın Detaylar

yatak-odalari-icin-birbirinden-sik-tasarim-fikirleri-9

Odanın tasarımında ilk göze çarpan altın detaylar, odadaki diğer ögeler ile birlikte oldukça güzel bir uyum yakalamış gibi gözüken detaylar tasarım konusunda oldukça ilham verici.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.