Yatak Odası Komidin Süsleri

Yatak Odası Komidin Süsleri
10 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

Yatak odanızın havasına renk katmak istiyorsanız; yatak odası komidin süsleri ile bu oldukça mümkündür. Komodinler, yatağımızın başucunda duran ve üzerine zaman zaman değişik objeler bıraktığımız alanlardır. Bizlerde bu alanları, nasıl daha renkli ve güzel hale getirebileceğiniz hakkında birkaç ipucundan bahsettik.

Sürahiler ile Komodini Güzelleştir

Bilindiği üzere başucumuzda sürekli olarak yer alan objelerden biri: sürahidir. Özellikle yaz akşamları için adeta bir gereklilik halini almış durumda olan sürahiler ile başucunuzun havasını değiştirmeniz oldukça mümkündür. Sizlerde yatak odası komodin süsleri arasına sürahileri dâhil edebilirsiniz yapmanız gereken tek şey yatak odanız için uygun renkte ve biçimde sürahiler ve bardaklar tercih etmektir. Özellikle cam görünümlü veya açık renkli aksesuarlar, odanızı daha aydınlık ve ferah göstermenizi sağlayabilir.

 

Abajurlar ile Komodinini Aydınlat

Abajurlar, çok eski zamanlardan beri kullanılan yatak odası komodin süsleri arasında yer almaktadır. Özellikle, geceleri uyumadan önce kitap okuyan insanlar için bir vazgeçilmez halindedir. Birbirinden farklı abajur modellerinden odanıza en uygununu tercih edebilir ve odanızın ışıltısını bir anda değiştirebilirsiniz.

Komodinde Kitaplık

Kitaplar, yatak odası süs eşyaları arasında bulunabilen süslerdendir. Hepimizin bildiği üzere, başucu kitapları diye ayrılan bazı kitaplar bulunmaktadır. Sizlerde kendinize bu kitaplardan güzel bir başucu kitaplığı yapabilirsiniz. Hatta kitaplarınızı koymak için minik sepetler tercih edebilir ve bu sepetleri süsleyerek başucunuzda değişik bir hava oluşturabilirsiniz.

Dekoratif Kutular

Yatak odası aksesuar modelleri arasında tercih edilen aksesuarlardan bir diğeri ise dekoratif kutulardır. Dekoratif kutular sayesinde hem başucunuzda bulunmasını istediğiniz eşyaları depolayabilirsiniz ki buna başucunuzda sürekli bulundurduğunuz ilaçlarınız bile dâhil olabilir hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Çalar Saatlerin Havası

Komodin üstüne ne konur diye sürekli olarak düşünülürken akla belki de hiç gelmeyen aksesuarlardan biride: çalar saatlerdir. Özellikle gelişen teknoloji ile artık herkes saatlerini cep telefonlarından kurmaktadır. Ancak çalar saatler, hem görsel olarak hem de nostaljik olarak her zaman en güzel başucu aksesuarları arasında yer almaktadır. Yatak odanıza en uygun renkte ve şekilde çalar saati tercih ederek komodininizi süsleyebilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git