Mobilya Dekorasyon

Yüzen komodinler ile yatak odası dekoruna sihirli bir dokunuş

Yatak odası dekorunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanuz, olmazsa olmazları kesinlikle işaretlediğinizden kuşkumuz yoktur. İnanılmaz derecede şirin …

Yüzen komodinler ile yatak odası dekoruna sihirli bir dokunuş

Yatak odası dekorunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanuz, olmazsa olmazları kesinlikle işaretlediğinizden kuşkumuz yoktur. İnanılmaz derecede şirin yatak başlığı? Hoş çarşaflar? Süper tavan lambası? Lakin depolama durumunuzu düşündünüz mü? Bir dolap, battaniyeler, çarşaflar ve yastıklar için sahiden kullanışlıdır, lakin kitapları, losyonları, mecmuaları yahut başka yatmadan evvel gerekli materyalleri saklamak için güzel bir yeriniz var mı?

Bu durumda en uygun ve pratik tahlil odanıza bir yahut iki komodin eklemektir. Doğal, klasik başucu sehpası da düşünebilirsiniz, fakat biz hem çağdaş bir dokunuş hem de güzel bir alan kazanımı tavsiyesi için buradayız: Yüzen bir komodin.

Minimalist yüzen komodin

Klipsli lamba ve küçük muhtaçlıklar için harika olan bu şık yüzen komodin, yatak odanıza çağdaş bir dokunuş için hayli pratik bir yoldur. Ayrıyeten, altında sevilen bir kitap koleksiyonunuzu yığınlamak için çokça yeriniz olacak.

Büyük yüzen komodin

Yüzen bir komodin, standart bir komodinden çok daha cazip göründüğünü düşündüğümüz bir kumaş kutusu yahut sepet için kâfi alan içerebilir. Konutta yapabileceğiniz bu yüzen komodin, bir lamba ve öbür öğeler için de üstte kâfi alan sağlar.

Çekmeceli yüzen komodin

Çekmeceli, yüzen bir komodininiz olabilir! Kaçınılmaz olarak yer kaplayan taban yahut bacaklar olmadan bir komodinden isteyebileceğiniz her şeye sahip…

Raflı yüzen komodin

Tahminen de yatak odanızda bir dizi raf eksik üzere hissediyorsunuz. Alışılmış, tam ölçekli bir kitaplık güzel olurdu, lakin alanınız yoksa, raflarla dolu bu yüzen komodin mutlaka işinize yarayacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.